Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jaguar
11.05.2011 06:19

Fabryka za 750 mln funtów trafi na Wyspy?

Jaguar Land Rover rozmawia z rządem w Londynie o wsparciu dla nowej inwestycji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mediajaguar.com)

Według informacji _ The Telegraph _ w ubiegłym tygodniu doszło do spotkania wysokich rangą menedżerów z koncernu Tata Motors z przedstawicielami brytyjskiego ministerstwa gospodarki.

Firma - która jest właścicielem brytyjskich marek Jaguar i Land Rover - planuje budowę nowego zakładu produkującego silniki. Pod uwagę brane są trzy lokalizacje: dwie w Wielkiej Brytanii, czyli Wolverhampton i południowa Walia oraz jedna lokalizacja w Indiach.

Brytyjski serwis podkreśla, że warta 750 mln funtów inwestycja, która pozwoliłaby na stworzenie 1000 miejsc pracy byłaby dużym zastrzykiem energii dla brytyjskiej gospodarki.

Zobacz, jak wygląda praca w fabryce Jaguar Land Rover w Wielkiej Brytanii:

Według _ The Telegraph _ najwięcej atutów ma Wolverhampton. A to ze względu na bliskość innych zakładów Jaguar Land Rover w Midlands i Mersyside.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/t137886.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/jaguar;land;rover;postawi;na;wyspy,114,0,818290.html) Jaguar Land Rover postawi na Wyspy? Wielka Brytania walczy o pozycję głównego, europejskiego centrum produkcji silników samochodowych. Nowy zakład Jaguar Land Rover ma w tym pomóc.
[ ( http://static1.money.pl/i/moto/o/artykuly/720948740/720948740-1.tiny.jpg ) ] (http://moto.money.pl/wiadomosci/aktualnosci/artykul/jaguar;ostrzy;pazury;-;sportowy;c-x75;trafi;do;produkcji,77,0,825165.html) Jaguar ostrzy pazury - sportowy C-X75 trafi do produkcji Jaguar postanowił zaostrzyć pazury. Brytyjski producent szykuje się do wprowadzenia na rynek...
Tagi: jaguar, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka polska, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz