Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
facebook
28.05.2012 15:06

Facebook pracuje nad smartfonem

O planach firmy pisze dziennik New York Times.

Podziel się
Dodaj komentarz
(facebook.com)

*Internetowy gigant Facebook zamierza w najbliższym czasie wypuścić na rynek własny telefon komórkowy. Tak wynika z niepotwierdzonych doniesień z USA. *

O planach Facebooka pisze dziennik _ New York Times _. Gazeta cytuje pracowników firmy; ich zdaniem Facebook zatrudnia inżynierów specjalizujących się w smartfonach. Niektórzy pracowali ponoć nad iPhonem firmy Apple.

Zdaniem ekspertów Facebook za słabo rozwijał się ostatnio na rynku urządzeń mobilnych i teraz zapewne będzie chciał nadrobić zaległości. Internetowy gigant już uruchamia wirtualny sklep z aplikacjami na nowoczesne telefony; według _ New York Timesa _ firma może zaprezentować własny smartfon jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Oto najcenniejsze marki świata w 2012 roku Najlepiej wyceniana marka na świecie ma wartość blisko 183 miliardów dolarów.
Apple zwycięża. Jobs gorzej ubrany niż Gates To, że informatycy źle się ubierają jest prawdą znaną od dawna. Ale że źle ubierają się nawet wtedy, gdy już są milionerami? Pokazuje to przykład szefów największych, informatycznych gigantów.
Marc Zuckerberg sprzedał akcje Facebooka. Wiedział, że spadną? Twórca największego serwisu społecznościowego, który tydzień temu wszedł na giełdę, zaoszczędził ponad sto milionów dolarów, chociaż jego spółka straciła.
Tagi: facebook, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz