Notowania

Przejdź na
mark zuckerberg
01.10.2012 19:56

Facebook w Rosji. Zuckerberg rozmawiał z premierem Miedwiediewem

Przedstawicielka Facebooka powiedziała, zastrzegając sobie anonimowość, że ten portal społecznościowy nie planuje w najbliższym czasie ekspansji w Rosji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Szef portalu społecznościowego Facebook, Mark Zuckerberg, rozmawiał w Moskwie z przedstawicielami rosyjskich władz, w tym z premierem Dmitrijem Miedwiediewem, którzy nalegali na niego, by rozwinął działalność w Rosji.

Rosyjski minister łączności Nikołaj Nikiforow poinformował na Twitterze, że premier Miedwiediew wezwał Zuckerberga do poniechania planów przechwytywania rosyjskich programistów i otwarcia zamiast tego ośrodka badawczego w Moskwie.

Przedstawicielka Facebooka powiedziała, zastrzegając sobie anonimowość, że ten portal społecznościowy nie planuje w najbliższym czasie ekspansji w Rosji.

Zuckerberg, występujący zwykle w bluzie z kapturem i w dżinsach, na spotkanie z rosyjskim premierem włożył garnitur i krawat - informuje Associated Press. Założyciel Facebooka podróżuje obecnie po świecie, interesując się organizowanymi w różnych krajach konkursami dla programistów.

Facebook ma w Rosji ok. 9 milionów użytkowników, podczas gdy jego rosyjski _ klon _ VK.com (W Kontaktie) - około 34 milionów.

Czytaj więcej w Money.pl
Wikipedia zniknęła. Protest przeciw ustawie Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, przyjęła w środę kontrowersyjną nowelizację ustawy o internecie.
Mark Zuckerberg incognito w podróży poślubnej Niemal przez nikogo nierozpoznawany założyciel Facebooka Mark Zuckerberg spędza z żoną Priscillą Chan miodowy miesiąc na włoskiej wyspie Ischia w Zatoce Neapolitańskiej - ujawniły media.
Zuckerberg przyłapany. Internauci go widzieli Internauci zrobili im zdjęcie w Kaplicy Sykstyńskiej.
Tagi: mark zuckerberg, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, strategie, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz