Notowania

coca-cola
04.02.2010 11:15

Fałszerze Coca-Coli złapani przez policję

Towar znaleziony w nielegalnej rozlewni wart był 200 tys. złotych. Fałszerzom grozi 5 lat więzienia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Simon Shek/CC/Flickr)

40 tysięcy dwulitrowych butelek z napojem, 30 tys. pustych butelek oraz fałszywe nakrętki i etykiety znaleźli w nielegalnej rozlewni policjanci i funkcjonariusze straży granicznej. Jak oszacowali policjanci, znaleziony towar wart jest 200 tys. złotych.

Oprócz nielegalnej rozlewni policjanci odkryli także 2 tony podrobionego proszku do prania i płynu do mycia naczyń. Jaka jest wartość tego towaru, jeszcze nie wiadomo, trwa szacowanie.

Policjanci ustalają od kiedy działała rozlewnia i do kogo trafiały produkty, zarówno napoje jak i środki chemii gospodarczej.

Policjanci zatrzymali 49-letniego właściciela firmy oraz 36-letniego pracownika. Za wprowadzanie do obrotu towarów nielegalnie wyprodukowanych grozi im do 5 lat więzienia.

* [ Chiński biznes Coca-Coli nie wypalił ]( http://manager.money.pl/news/artykul/chinski;biznes;coca-coli;nie;wypalil,183,0,435639.html )
* [ Spadła wartość najlepszych marek. Przez kryzys ]( http://manager.money.pl/news/artykul/spadla;wartosc;najlepszych;marek;przez;kryzys,140,0,535180.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: coca-cola, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz