Notowania

rangers
07.05.2010 15:59

Fani klubu grożą bojkotem sponsora

Szkoccy kibice żądają dalszego wspierania klubu zadłużonego na 31 mln funtów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(johnthescone/CC/Flickr)

Kibice chcą, żeby Lloyds Banking Group dalej wspierał szkocki klub z Glasgow Randers. Bank chce się od niego odciąć, bo dorobił się on długu w wysokości 31 milionów funtów długu.

Jeden z akcjonariuszy John Macpherson ostrzegł, że ewentualny bojkot może doprowadzić do straty w wysokości 2 miliardów funtów - pisze BBC.

Może się tak stać, ponieważ wszyscy fani klubu, a także jego akcjonariusze, którzy są powiązani z Lloyd Group wyciągnęliby swoje pieniądze z banku oraz sprzedaliby swoje akcje. Grożą, że tak się stanie, jeśli bank nie zmieni swojej postawy wobec klubu.

Archie Kane, dyrektor banku do spraw Szkocji, odpowiada, że w pełni rozumie rozgoryczenie i kłopoty kibiców. Zadeklarował tez dalsze wsparcie dla klubu i w poniedziałek chce spotkać się z jego zarządem.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Ekstraklasa, czyli ekstra kasa ]( http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/ekstraklasa;czyli;ekstra;kasa,43,-1,250411.html )
* [ Zadłużony klub-legenda z Anglii na sprzedaż ]( http://manager.money.pl/news/artykul/zadluzony;klub-legenda;z;anglii;na;sprzedaz,76,0,610636.html )
* [ Sponsorzy lgną do faworytów mundialu ]( http://manager.money.pl/news/artykul/sponsorzy;lgna;do;faworytow;mundialu,96,0,605280.html )
Tagi: rangers, szkocja, fani, bojkot, klub, bank, wiadomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz