Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Hyundai wyjechał na prostą. Duży skok

0
Podziel się:

Południowokoreański producent poinformował o znakomitych wynikach.

Hyundai wyjechał na prostą. Duży skok
(sarahlarson/CC/Flickr)
bETsIuCt

Największy południowokoreański producent samochodów poinformował o znakomitych wynikach za ostatni kwartał 2010 r.

W dużej mierze za sprawą świetnej sprzedaży w USA i Chinach zysk netto firmy za trzy, ostatnie miesiące ubiegłego roku wyniósł 1,3 mld dolarów. To aż o 48 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2009 - podkreśla_ BBC _.

Zdaniem analityków piąty, największy producent aut na świecie równie dobrze będzie radził sobie i w tym roku. Bo skorzysta na ożywieniu na rynku motoryzacyjnym w USA i dobrej sprzedaży w Chinach i innych rynkach wschodzących.

bETsIuCv
Zobacz także: <a href="https://moto.wp.pl/hyundai-6062003017311361c">Hyundai</a> przedstawia Veloster (ang.):

Póki co Hyundai nie zaangażował się mocno we wdrożenie nowych, bardziej ekologicznych technologii i nie zainwestował w pojazdy hybrydowe i elektryczne. Jednak analitycy twierdzą, że firma wcale nie musi ucierpieć z tego powody, bo na rozwój nowych technologii ma jeszcze czas.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/63/t39743.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/hyundai;bedzie;produkowal;auto;z;odpadow,227,0,439523.html) Hyundai będzie produkował auto z odpadów Prototypowy Hyundai ma hybrydowy napęd i elementy wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t16179.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/hyundai;wybuduje;fabryke;w;rosji,115,0,307827.html) Hyundai wybuduje fabrykę w Rosji Koreański producent aut ogłosił plan budowy zakładu w północno-zachodniej Rosji. Koszt inwestycji - 400 mln dolarów.
bETsIuCW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)