Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ice Bucket Challenge. Nie żyje Corey Griffin - pomysłodawca akcji

0
Podziel się:

Corey Griffin utopił się w morzu w pobliżu Nantucket w stanie Massachusetts.

Ice Bucket Challenge. Nie żyje Corey Griffin - pomysłodawca akcji
(AP/FOTOLINK)
bEUmTNuJ

Nie żyje jeden z pomysłodawców akcji ALS Ice Bucket Challenge, bijącej rekordy popularności w internecie. 27-letni Corey Griffin utopił się w morzu w pobliżu Nantucket w stanie Massachusetts.

Mężczyzna zainicjował kampanię ALS Ice Bucket Challenge, która miała pomóc w zbieraniu środków dla osób chorych na stwardnienie zanikowe boczne. Polega ona na oblaniu się lodowatą wodą, a potem na wskazaniu kolejnej osoby, która ma zrobić to samo. Jeśli ta nie wykona zadania, musi wpłacić pieniądze na jedną z organizacji charytatywnych. Zimny prysznic powinien być nagrany kamerą i umieszczony w sieci.

Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautów, celebrytów i znanych osób. Wzięli w niej udział między innymi twórca Microsoftu Bill Gates, biegacz Usain Bolt, a ostatnio były prezydent Stanów Zjednoczonych, George W. Bush.

bEUmTNuL
Czytaj więcej w Money.pl
Bush maluje polityków, ale nie własną żonę Ponad 20 obrazów znalazło się na wystawie w rodzinnym muzeum w Dallas w stanie Teksas. Ekspozycja zostanie otwarta dla publiczności dzisiaj.
Hindus nowym CEO Microsoftu? Z kolei Bill Gates... Steve'a Ballmera, który niespełna pół roku temu zrezygnował z pełnienia funkcji CEO Microsoftu, ma zastąpić Satya Nadella.
bEUmTNvm
business news
wiadomości
KOMENTARZE
(0)