Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ikea w polsce
05.01.2012 17:59

IKEA prosi o kontakt ws. wadliwych krzesełek

Szwedzki koncern meblowy IKEA ogłosił w czwartek, że wycofuje wadliwe partie krzesełek do karmienia małych dzieci Antilop.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Seth W./CC/Flickr)

Szwedzki koncern meblowy IKEA ogłosił w czwartek, że wycofuje wadliwe partie krzesełek do karmienia małych dzieci Antilop, z uwagi na niesprawny pas bezpieczeństwa. Firma poprosiła o kontakt klientów, którzy kupili krzesełka z tych serii, w celu wymiany paska.

Rzeczniczka IKEI Ylva Magnusson poinformowała, że firma otrzymała raporty o ośmiu przypadkach niesprawności krzesełek; troje dzieci wypadło z krzesełka i odniosło niegroźne obrażenia.

Krzesełka zostały wyprodukowane w Chinach w okresie od lipca 2006 do listopada 2009 roku. Sprzedawano je we wszystkich krajach, w których działa IKEA, a więc także w Polsce. Nabywcy krzesełek Antilop mogą je wymienić bądź otrzymać zwrot pieniędzy.

Na stronie internetowej polskiego oddziału IKEI firma prosi klientów, którzy kupili krzesełko, by sprawdzili numer dostawcy i datę produkcji umieszczone na spodzie siedziska.

Osoby, która na produkcie znajdą numer dostawcy #17389 oraz datę produkcji w okresie 0607-0911, powinny skontaktować się z działem obsługi klienta lub zadzwonić pod numer infolinii (22) 334 45 55.

Informacja dotyczy wyłącznie krzesełek Antilop z wymienionym numerem dostawcy i datą produkcji: 401-400-46 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem niebieski 201-400-47 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem czerwony 000-697-25 ANTILOP wysokie krzesełko z zabezpieczeniem biały/srebrny.

Czytaj o niebezpiecznych zabawkach Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: ikea w polsce, ikea, krzesełka, dzieci, wady, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz