Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
e-commerce
21.04.2008 14:04

InfoTrendy 2008 - wszystko o tzw. nowej ekonomii

Celem konferencji jest stworzenie forum do wymiany poglądów na temat aktualnego stopnia rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Konferencja w Szczecinie jest stworzenie forum do wymiany poglądów na temat aktualnego stopnia rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Podczas spotkania pokazane zostaną trendy rozwoju informatyki oraz ich wpływ na e-biznes. Ponadto zagraniczni prelegenci przybliżą najnowocześniejsze technologie, niekiedy w początkowej fazie rozwoju. Zaproszeni goście, przedstawiciele koncernów europejskich, staną do dyskusji z polskimi specjalistami i przedsiębiorcami.
* Szczecińskie Dni Informatyki InfoTrendy 2008 odbędą się w dniach 23-25 kwietnia na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.*

Podczas trzech dni odbędą się konferencje:

  • e-commerce 2008 - będzie obejmować takie dziedziny e-biznesu, jak nowoczesny marketing, handel oraz najnowsze technologie i bezpieczeństwo.
  • Problemy Społeczeństwa Informacyjnego - konferencja podejmie tematykę wpływu informatyzacji na różne dziedziny życia oraz poruszy związane z nim szanse i zagrożenia. W dniu 24 kwietnia odbędzie się wieczór z Informatyką zorganizowany w restauracjach na Podzamczu.
Tagi: e-commerce, business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz