Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Internautów już nie przybywa. Co teraz?

0
Podziel się

Dziś co tydzień zakupy w sieci robi 31 procent polskich internautów. W Europie większy odsetek jest tylko w Wielkiej Brytanii - 40 procent - i Niemczech - 35 procent.

Internautów już nie przybywa. Co teraz?
(bowie15/iStockphoto)
bEigsPlx

Skończył się w Polsce okres szybkiego wzrostu liczby internautów. W ciągu roku przybyło ich zaledwie milion i dziś z sieci korzysta w sumie 22 milionów Polaków - informuje _ Dziennik Gazeta Prawna _.

Gazeta dodaje, że jednak zmienia się sposób, w jaki to robimy. Wciąż wolimy polskie serwisy, gonimy Europę pod względem popularności internetu mobilnego i jesteśmy w czołówce najczęściej korzystających z e-handlu. Wzrosła też liczba Polaków, którzy mają swoje konta w różnych serwisach społecznościowych.

Jak wynika z badania ARC Rynek i Opinia - czytamy w _ Dzienniku Gazecie Prawnej _ - obecnie tylko 17 procent internautów nie korzysta z tych portali, choć tylko co ósmy aktywnie zamieszcza w nich nowe treści.

bEigsPlz

Wzrosła liczba użytkowników mobilnych. Rok temu z siecią w tabletach i smartfonach łączył się co 10-ty internauta, dziś tych mobilnych użytkowników jest już 16 procent.
_ Dziennik Gazeta Prawna _ dodaje, że największy wzrost zanotował rynek e-handlu.

Dziś co tydzień zakupy w sieci robi 31 procent internautów. W Europie większy odsetek jest tylko w Wielkiej Brytanii - 40 procent - i Niemczech - 35 procent.

Czytaj więcej w Money.pl
Na życzenie możesz zniknąć z internetu Jeśli administrator nie zgodzi się na usunięcie twoich danych osobowych, narazi się na karę sięgającą miliona euro.
Nie mają internetu, a stali się jego gwiazdami Brat i siostra z białoruskiej wsi, oboje emeryci, nie mają nawet komputera, a stali się gwiazdami internetu za sprawą wrzuconych na YouTube filmików.
Wolność internetu zagrożona? Polska nie podpisała, ale... Podpisaniu dokumentów sprzeciwiło się 55 krajów, w tym USA, Wielka Brytania czy Szwecja.
bEigsPma
business news
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)