Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tvn
07.07.2011 06:50

ITI sprzedaje TVN? Fox wśród potencjalnych kupców

Koncern ITI chce sprzedać grupę TVN. Do potencjalnych inwestorów trafiły już zapytania, czy chcieliby kupić aktywa koncernu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tony4urban/Dreamstime)

Zapytanie poszło do czterech zagranicznych inwestorów branżowych. Wśród nich są amerykańskie Fox, Time Warner i niemiecki Bertelsmann.

Według informacji _ Pulsu Biznesu _ od strony prawnej sprawą zajmuje się kancelaria Salans.

Gazecie nie udało się uzyskać żadnego komentarza w tej sprawie od telewizji Fox, Time Warner i warszawskiego biura kancelarii prawnej.

- _ Zawsze analizujemy możliwości akwizycyjne, jeśli one się pojawią. Równocześnie nigdy nie udzielamy żadnych komentarzy dotyczących tego typu transakcji _ - powiedział z kolei przedstawiciel RTL Group, telewizyjnego ramienia Bertelsmanna.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/15745/32411_laptop.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/imm;onet;najbardziej;opiniotworczy;z;portali,175,0,648879.html) IMM: Onet najbardziej opiniotwórczy z portali Wśród portali internetowych najczęściej cytowany jest Onet.pl, na który w czerwcu inne media powołały się 65 razy. Bywało jednak lepiej. W marcu na przykład pojawiał się u innych dużo częściej - na Onet powoływano się wtedy 264 razy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t46423.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka/telekomunikacja/artykul/tvn;zaplaci;300;tysiecy;zlotych;kary,145,0,802193.html) TVN zapłaci 300 tysięcy złotych kary Chodzi o program "Rozmowy w toku", w którym miały zostać złamane przepisy o ochronie małoletnich.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19110/39176_my-space.tiny.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/news;corp;potwierdza;myspace;na;sprzedaz,166,0,766118.html) News Corp. potwierdza: MySpace na sprzedaż Najpierw premiera "The Daily" - pierwszej gazety tylko na iPada, teraz oficjalne potwierdzenie planu sprzedania MySpace. W tym tygodniu uwaga mediów jest skupiona na koncernie Murdocha.
Tagi: tvn, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, gospodarka polska, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz