Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jackson nie zatrzymał aukcji - jego gadżety na sprzedaż

0
Podziel się:

Gwiazdor chciał zatrzymać wyprzedaż swoich rzeczy, bo zarobi 50 milionów dolarów.

Jackson nie zatrzymał aukcji - jego gadżety na sprzedaż
(PAP/EPA)
bFgkuzIl

Michael Jackson chciał powstrzymać wyprzedaż swoich rzeczy, na którą zgodził się, gdy miał problemy finansowe. Teraz wie, że zarobi 50 milionów dolarów i walczy o swoją właśność.

Dwa tygodnie temu gwiazdor zwrócił sie do sądu z prośbą o wycofanie z aukcji gadżetów z jego prywatnej kolekcji. Sprzedawać ma je dom aukcyjny Julien's Auction House, który uzyskał wcześniej pozowlenie na wystawienie 2 tysięcy przedmiotów należących do Jacksona.

Gdy jednak okazało się, że gwiazdor zarobi 50 milionów dolarów, bo zagra serię koncertów w Londynie, Jackson zdecydował się na wycofanie pamiątek z aukcji. Prawdopodobnie zmusiły go do tego długi, które teraz może pokryć z gaży koncertowej.

bFgkuzIn

Niestety, sąd nie zgodził się na zerwanie umowy z Julien's Auction House. Wśród wystawionych na sprzedaż przedmiotów będą np. brama wjazdowa do Neverlandu (wyceniona na 15-20 tys. funtów), naturalnych rozmiarów superman (700-1000 funtów), lodówka do drinków z myszką Miki (600-800 funtów) czy zmechanizowana głowa Jacksona z filmu _ Moonwalker _ (1,5 a 2,4 tys. funtów).

Jackson twierdzi, że dom aukcyjny ukradł mu te wszystkie pamiątki.

bFgkuzIO
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)