Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jak zarabiać w internecie. Masz stronę? Spróbuj!

0
Podziel się:

Średni, miesięczny zarobek 10 najskuteczniejszych partnerów programu Money2Money przekracza 8,5 tysiąca złotych.

Jak zarabiać w internecie. Masz stronę? Spróbuj!

Jeśli prowadzisz bloga, stronę internetową, jesteś właścicielem forum dyskusyjnego albo bazy mailingowej lub masz konta w mediach społecznościowych - możesz na tym zarobić. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, żeby zostać wydawcą Money2Money, jednego z najstarszych programów partnerskich w polskim internecie, należącym do Grupy Money.pl. O tym, że warto, przekonasz się 3 kwietnia, podczas Affiliate Day, wyjątkowego wydarzenia w historii polskiej sieci.

Twój serwis internetowy czy konto w _ społeczności _ to powierzchnia reklamowa, którą warto wykorzystać. W programie M2M polega to tym, że wstawiasz wygenerowane kody reklamowe na poszczególne wnioski do produktów finansowych i zarabiasz świadcząc usługi najmu powierzchni reklamowej. Nie podpisujesz żadnych dokumentów, wystarczy rejestracja na stronie programu. Współpraca z M2M nie jest formą zatrudnienia na etat, co nie zmienia faktu, że możesz zarobić naprawdę duże pieniądze.

Ile? Przykładowo w ubiegłym miesiącu rekordzista zarobił z Money2Money ponad 37 tysięcy złotych. Średni zarobek 10 najskuteczniejszych partnerów przekracza 8,5 tysiąca złotych. Najwyższa, jednorazowa prowizja przekroczyła w tym czasie 1660 złotych.

Klientów możesz pozyskiwać w różny sposób. Narzędzia mają postać kodu, gotowego do wstawienia na stronę www, na bloga czy do korzystania z nich w mediach społecznościowych, komunikatorach internetowych, w poczcie internetowej, itp. Nie ma przeszkód nawet wtedy, kiedy nie masz własnej strony internetowej. W takiej sytuacji możesz otrzymać od nas gotowy pasaż finansowy.

Każdy z twoich klientów powinien samodzielnie wypełnić wniosek na oferowany produkt. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku przez internautę, dostaniesz wynagrodzenie - prowizję. Stawki prowizji oferowane przez Money2Money są w tej chwili jednymi z najatrakcyjniejszych w tej branży! I dodatkowo - z najlepszymi partnerami gotowi jesteśmy je negocjować!

Wszystkie zgromadzone prowizje w programie partnerskim Money2Money można wypłacić w dowolnym momencie, jeżeli ich łączna wartość przekroczy 100 złotych. Jak rozliczamy się z wydawcami? Metod rozliczeń jest kilka, a skuteczność i wyniki finansowe na bieżąco śledzić możesz w swoim panelu partnera:

 • *CPC *- (cost per click) - współczynnik efektywności reklamy, czyli relacja liczby kliknięć w reklamę do kosztów włożonych w jego emisję. Na tej podstawie oblicza się koszt pojedynczego kliknięcia w daną kreację reklamową.
  • CPL - (cost per lead) - metoda rozliczeń polegająca na tym, że reklamodawca płaci tylko za pozyskanie klienta lub pozyskanie prawidłowych i potwierdzonych danych (uzyskanych z wypełnionego formularza na stronie internetowej).
  • CPA - (cost per action) - metoda rozliczeń polegająca na tym, że reklamodawca płaci za dokonaną i zdefiniowaną przez siebie akcję. W przypadku Money2Money jest to najczęściej zapisanie się do newslettera, rejestracja klienta u danego reklamodawcy, czy proces kalkulacji składki ubezpieczeniowej.
  • CPO - (cost per order) - metoda rozliczeń polegająca na tym, że reklamodawca płaci ryczałtowo za każdy sprzedany produkt niezależnie od wartości np. wysokości kredytu hipotecznego czy pożyczki gotówkowej.
  • CPS - (cost per sale) - metoda rozliczeń polegająca na tym, że reklamodawca płaci za każdy sprzedany produkt, w zależności od wartości np. wysokości kredytu hipotecznego czy pożyczki gotówkowej.

Jak zarabiać z Money2Money? To proste!

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a wynagrodzenie jest przyznawane zgodnie z tabelą prowizji w Panelu Wydawcy. Tabela szczegółowo informuje za jaki produkt i na jakich warunkach należy się wynagrodzenie. Nie zapominaj jednak o kilku bardzo ważnych zasadach:

 • Nie wysyłaj wniosków w imieniu swoich klientów,
  • Nie wysyłaj wniosków z tego samego adresu IP, ponieważ mogą być one uznawane za fraudy (sztucznie generowane wnioski),
  • Nie wysyłaj wniosków, które trafiły wcześniej do innych programów partnerskich,
  • Nie wprowadzaj klientów w błąd - zawsze dbaj o przekazywanie aktualnych informacji na temat oferowanych przez instytucje produktów.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy cykl profesjonalnych poradników, które pomogą przygotować skuteczną promocję nawet osobom stawiającym pierwsze kroki w sprzedaży internetowej. Publikujemy je na stronie internetowej programu, oraz na facebookowym profilu Money2Money. Regularnie organizujemy też akcje specjalne, dzięki którym można zarobić jeszcze więcej lub otrzymać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Kilka razy w roku partnerom proponujemy przyłączanie się do rywalizacji o zdobycie dodatkowych profitów za:

 • określoną sprzedaż wybranych przez nas produktów finansowych,
  • polecenie jak największej liczby nowych partnerów,
  • największy wzrost sprzedaży produktów w stosunku do poprzedniego miesiąca.

10 lat programu Money2Money to również okazja, żeby z zarabianiem przez internet wyjść... poza sieć. Już 3 kwietnia na wrocławskim Stadionie Miejskim dojdzie to niecodziennego wydarzenia. Dla wszystkich uczestników Money2Money, a także osób, które chciałyby nauczyć się skutecznego zarabiania w internecie, organizujemy bezpłatnyAffiliate Day, spotkanie najlepszych ekspertów, odnoszących sukcesy w zarabianiu w sieci.

Zapraszamy również wszystkich internautów, którzy chcą stawiać w tej branży pierwsze kroki, ucząc się od najlepszych. Będą wykłady, prezentacje, skuteczne porady z pierwszej ręki i wiele atrakcji towarzyszących. Program kongresu i formularz rejestracji dostępny jest na stronie www.money2money.com.pl/affiliateday do 25 marca.

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)