Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
konferencja
14.03.2008 11:23

Jak zarządzać ryzykiem w inwestycjach zagranicznych?

Na konferencji Coface Country Risk przedstawiona zostanie panorama ryzyka na świecie oraz możliwości inwestycyjne na rynkach zagranicznych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na konferencji Coface Country Risk przedstawiona zostanie panorama ryzyka na świecie oraz możliwości inwestycyjne na rynkach zagranicznych.

W programie konferencji, którą poprowadzi prof. Witold Orłowski, w trzech blokach tematycznych, znajdą się interesujące wykłady zaproszonych ekspertów, analityków ekonomicznych oraz polskich
i zagranicznych specjalistów z sektora finansowego. Zaproszeni przedsiębiorcy przedstawią także swoje doświadczenia na rynkach międzynarodowych.

Pierwszy panel poświęcony będzie rynkom Ukrainy oraz Bałkanów. W drugim bloku omówione zostaną perspektywy dla polskiego eksportu na 2008 rok. W ostatniej części eksperci przedstawią charakterystykę rozwijających się rynków Chin oraz Indii, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów praktycznego funkcjonowania na tych obszarach.

Konferencja skierowana jest do menedżerów firm podejmujących decyzje związane z eksportem oraz realizujących projekty inwestycyjne dotyczące przedsięwzięć zagranicą.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na stronie: www.coface.pl. Organizatorem konferencji jest firma Coface Poland, a współorganizatorem Bank Pekao SA. **

Tagi: konferencja, business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz