Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
japonia
13.09.2010 06:37

Japończycy zmieniają strategię, stawiają na tanie loty

All Nippon Airways tworzy spółkę z funduszem z Hong Kongu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(slasher-fun/CC/Flickr)

Nowy przewoźnik ma wystartować pod koniec przyszłego roku. Po tym jak w poważnych tarapatach znalazły się państwowe Japan Airlines, które musiały zlikwidować wiele połączeń i wprowadzono regulacje otwierające rynek na japońskim niebie pojawiło się miejsce na większą konkurencję.

ANA zapowiada, że ceny biletów na niektórych połączeniach będą w nowych liniach niższe o połowę od obecnych - donosi CNN.

ANA zapowiada utworzenie nowych linii(TradTheTrends, ang.):

Amerykański serwis donosi, że główną bazą nowego przewoźnika będzie lotnisko Kansai w pobliżu Osaki. W pierwszym roku lub dwóch działalności linie będą operować jedynie na rynku japońskim. Później zamierzają rozszerzyć działalność na całą Azję. Analitycy są ciekawi losów przedsięwzięcia, bo do tej pory - z powodu bardzo wysokich kosztów - nikomu nie udało się zaoferować zdecydowanie niższych cen.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/178/t98226.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/japonczycy;probuja;ratowac;sie;przed;stagnacja,210,0,667090.html) Japończycy próbują ratować się przed stagnacją Utrzymując niskie stopy, pompują w gospodarkę kolejne miliardy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t75684.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/japonska;gospodarka;nie;moze;ruszyc;z;miejsca,167,0,656295.html) Japońska gospodarka nie może ruszyć z miejsca Już nie długo jej miejsce, wicelidera światowej gospodarki zajmą Chiny.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t103116.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nowe;hity;japonskiego;eksportu;szybka;kolej;i;atomowki,120,0,651128.html) Nowe hity japońskiego eksportu: szybka kolej i atomówki Tokio zabiega o zlecenia m.in. w USA, Brazylii i Wietnamie.
Tagi: japonia, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz