Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kghm
20.06.2012 09:18

KGHM przyznała wyłączność na dalsze rozmowy ws. wyboru prezesa

W KGHM trwa konkurs na prezesa spółki oraz czterech członków zarządu - do spraw finansowych, produkcji, rozwoju i korporacyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jacek Waszkiewicz/Reporter)

Rada nadzorcza KGHM przyznała Herbertowi Wirthowi wyłączność na dalsze rozmowy w sprawie wyboru nowego prezesa spółki - poinformowało PAP źródło zbliżone do rady.

- _ Rada nadzorcza wybrała Herberta Wirtha do dalszych wyłącznych rozmów w sprawie wyboru na stanowisko nowego prezesa KGHM _ - powiedziało źródło.

- _ Nie przesądza to jeszcze o jego wyborze. Prezes Wirth ma do przyszłego tygodnia czas, aby przedstawić wizję zarówno swojej prezesury, jak i całego przyszłego zarządu KGHM _ - dodał rozmówca PAP.

W KGHM trwa konkurs na prezesa spółki oraz czterech członków zarządu - do spraw finansowych, produkcji, rozwoju i korporacyjnych.

Czytaj więcej w Money.pl
Analitycy mocno obcięli rekomendację dla KGHM Societe Generale obniżył rekomendację dla KGHM do "sprzedaj" z "kupuj", ustalając cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 116 złotych.
KGHM spodziewa się utrzymania jednostkowego kosztu produkcji miedzi KGHM utrzymuje obecnie jednostkowy koszt produkcji miedzi elektroliycznej z wsadów własnych na poziomie 9-10 tys. zł za tonę.
KGHM interesuje się złożem na Ukrainie KGHM Polska Miedź interesuje się złożem cynkowo-ołowiowym z dużą zawartością srebra i złota na Ukrainie, poinformował prezes kombinatu Herbert Wirth.
Tagi: kghm, herbert wirth, business news, giełda, strategie firm, kraj, manager, strategie, zarządzanie, marketing i zarządzanie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, z rynku, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz