Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejki po pieniądze na e-biznes

0
Podziel się:

Pieniądze rozda Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Do podziału jest 135 mln zł.

Kolejki po pieniądze na e-biznes
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Dziś *Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości* *rozpoczyna przyjmowanie wniosków od osób, które mają pomysł na swój e-biznes. Do podziału jest 135 milionów złotych. Przed siedzibą Agencji utworzyła się gigantyczna kolejka. *

Pieniądze dostaną ci, którzy pierwsi złożą dokumenty. Podczas procesu rekrutacji odrzucone zostaną tylko te wnioski, które nie spełniają warunków postawionych przez Unię Europejską. Jeśli okaże się jednak, że wszystkie wnioski są dobre, a ich wartość kilkakrotnie przekroczy budżet dotacyjny, pieniądze dostaną tylko Ci, którzy wniosek złożyli najwcześniej.

ZOBACZ TAKŻE:
E-biznes woli Fundusze UE i Anioły biznesu
Na realizację poszczególnego pomysłu można otrzymać nawet 800 tysięcy. O wiele mniej osób ma jednak ochotę stać cały czas przed budynkiem i w ten sposób zajmować sobie miejsce w kolejce. Dlatego stworzono - jak za dawnych lat - listy społeczne, na których zapisują się oczekujący.

Sytuację próbuje załagodzić również dyrektor Mazowieckiej Regionalnej Instytucji Finansującej, Stefan Rynowiecki. Zapewnia on, że w poniedziałek 200 osób na pewno dostanie zarejestrowanych.

_ - Nie jest tak ważne, czy będzie pierwszy, czy 50. czy 70. Oni wszyscy wejdą. W poprzedniej edycji przyjęliśmy 464 wnioski, ale tylko 122 zostały zakwalifikowane jako innowacyjne, nowoczesne. Ważne jest także dobre przygotowanie wniosku _ - tłumaczy.

pieniądze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)