Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec internetowej gazety The Daily

0
Podziel się:

Należący do koncernu medialnego Ruperta Murdocha dziennik przynosił zbyt duże straty.

Koniec internetowej gazety The Daily
(The Daily)

Od tego tygodnia nie ukazuje się już internetowa gazeta The Daily. Należący do koncernu medialnego Ruperta Murdocha dziennik przynosił zbyt duże straty.

Był to spory medialny eksperyment, który się nie powiódł. The Daily ukazywał się przez niecałe dwa lata. Był gazetą płatną, dostępną wyłącznie na tablety i smartfony. To był błąd - uważa Henry Blodget z portalu The Business Insider. _ _

_ - Nigdy nie rozumiałem tego pomysłu, bo przecież ludzie korzystają z internetu w komputerach stacjonarnych czy telewizorach. Takie ograniczenie nie miało sensu _ - powiedział.

Cyfrową gazetę the The Daily kupowało sto tysięcy ludzi. Straty sięgały 30 milionów dolarów rocznie. Ostatni numer ukazał się w sobotę.

Czytaj więcej w Manager.Money.pl
Tak wygląda nowa kampania Allegro Największy portal aukcyjny ruszył z wiosenną ofensywą. _ Wejdź do świata mody _ - takie hasło towarzyszy tegorocznej kampanii reklamowej.
Internautów już nie przybywa. Co teraz? Dziś co tydzień zakupy w sieci robi 31 procent polskich internautów. W Europie większy odsetek jest tylko w Wielkiej Brytanii - 40 procent - i Niemczech - 35 procent.
Z rynku zniknie Financial Times. Dlaczego? Niemiecki dziennik gospodarczy "Financial Times Deutschland" ("FTD") zostanie zamknięty. Ostatnie wydanie gazety ukaże się 7 grudnia.
business news
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)