Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

KRRiT szuka nowej siedziby

0
Podziel się:

Obecnie biura mieszczą się w trzech budynkach. To uciążliwe - mówi Krzysztof Luft.

KRRiT szuka nowej siedziby
(PAP/Paweł Supernak)
bETsYJph

Urząd chce zrezygnować z wynajmowanych od Episkopatu pomieszczeń przy Skwerze kard. Wyszyńskiego w Warszawie. Nowa siedziba ma mieć co najmniej 2,5 tys. metrów kwadratowych, i gwarantować lepsze warunki.

KRRiT zbiera oferty na nową siedzibę do 3 listopada. Urząd poszukuje do wynajęcia powierzchni biurowej o powierzchni od 2,5 do 4 tys. tys. metrów kwadratowych. Podstawowymi kryteriami mają być: cena, klasa budynku i jego stan techniczny, a także lokalizacja.

_ Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert lub odstąpienia od wyboru bez uzasadnienia _ - głosi opublikowane na stronach KRRiT ogłoszenie.

bETsYJpj

_ - Obecnie wynajmujemy pomieszczenia biurowe od Episkopatu. Warunki przy Skwerze kard. Wyszyńskiego nie są najlepsze, ponadto zależy nam, by KRRiT mogła pracować w jednym miejscu _ - uzasadnia rzeczniczka KRRiT Katarzyna Twardowska.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t46573.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/media/artykul/krritv;trzeba;zmienic;finansowanie;mediow;publicznych,67,0,624707.html) KRRiTV: Trzeba zmienić finansowanie mediów publicznych
Podobnie poszukiwania nowej siedziby wyjaśnia członek KRRiT Krzysztof Luft. _ - Kursowanie z jednej części miasta do drugiej jest bardzo uciążliwe. Szukamy czegoś, co z jednej strony nie obciąży naszego budżetu, a z drugiej pozwoli nam pracować w jednym miejscu _ - powiedział PAP Luft.

Obecnie biura KRRiT mieszczą się w trzech budynkach, z których jeden, przy ul. Sobieskiego 101, jest w zarządzie KRRiT, a pozostałe dwa są wynajmowane. Nieruchomość przy ul. Sobieskiego ma ponad 580 metrów kwadratowych powierzchni (w tym biurowej 288 m kw.), na gruncie o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych. Ponadto KRRiT wynajmuje ponad 2 tys. metrów kwadratowych pomieszczeń w budynkach nr 6 i 9 przy Skwerze ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (z tego ok. 1500 metrów to powierzchnia biurowa).

Z informacji na stronie KRRiT wynika, że roczny czynsz za wynajmowaną powierzchnię biurową przy Skwerze Ks. kard. St. Wyszyńskiego wynosi około 1 mln 200 tys. zł.

bETsYJpp
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t46423.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/media/artykul/tworcy;krytykuja;ustawe;medialna;po,117,0,640629.html) Twórcy krytykują ustawę medialną PO W Sejmie na wniosek środowisk twórczych odbędzie się debata nad projektem nowelizacji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t85952.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abonament;rtv;sprzeczny;z;konstytucja,251,0,599547.html) Abonament RTV sprzeczny z konstytucją? Wniosek do Trybunału Konstytucyjnego złożył Rzecznik Praw Obywatelskich.
bETsYJpK
business news
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)