Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Książę inwestuje 300 mln dolarów w Twittera

0
Podziel się

Kingdom Holding Company jest udziałowcem m.in. Citigroup.

Książę inwestuje 300 mln dolarów w Twittera
bEgwWNwB

Saudyjski miliarder, książę Alwalid bin Talal poinformował dziś, że on sam i jego firma inwestycyjna Kingdom Holding Company inwestują łącznie 300 milionów dolarów w portal społecznościowy Twitter (mikroblogi).

Alwalid podkreślił, że jest zainteresowany inwestycjami w _ obiecujące, szybko rosnące biznesy o wpływach globalnych _.

Twitter, umożliwiający użytkownikom przesyłanie krótkich wiadomości, odegrał istotną rolę w zapewnianiu łączności między uczestnikami protestów i przekazywaniu informacji o rozwoju wydarzeń podczas tegorocznej arabskiej wiosny.

bEgwWNwD

Kingdom Holding Company jest wielkim udziałowcem Citigroup, ma tez udziały m.in. w firmie Apple i w imperium medialnym Ruperta Murdocha News Corporation.

Czytaj więcej o Twitterze
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t197826.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/niecenzuralny;wpis;na;twitterze;miedwiediewa,109,0,984685.html) Obraził prezydenta Rosji i zostanie ukarany To dzieło technika, który zostanie za to ukarany.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/109/t130669.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kempa;chce;kary;za;wpis;na;twitterze,210,0,956114.html) Kempa chce kary za wpis na Twitterze Radny PiS zasłynął tam z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat awaryjnego lądowania na Okęciu.
bEgwWNxe
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)