Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kto zostanie Bizneswoman Roku 2015?

0
Podziel się:

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, NCBR po raz kolejny nagrodzi najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.

Kto zostanie Bizneswoman Roku 2015?
bEJIhDFh

Konkurs Bizneswoman Roku niezmiennie od 6 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kolejne kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieci kobiecego networkingu.

- _ Polskie kobiety nie zawsze są tak aktywne gospodarczo, jak powinny. Może nie zawsze są pewne __ swoich sił? Im więcej przykładów biznesowego sukcesu kobiet, tym lepiej dla nich, tym lepiej dla całej gospodarki. _ – mówi o konkursie profesor Witold Maciej Orłowski, polski ekonomista i członek jury konkursu.

Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

bEJIhDFj

Panie nagradzane są w czterech kategoriach głównych:

- Debiut Roku

- Moja Firma

- Korporacja

bEJIhDFp

- Działalność na Rzecz Innych Kobiet

Mają także szansę zdobyć nagrody specjalne:

- Kobieta w Nowych Technologiach

- Bizneswoman Publiczności

bEJIhDFq

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej tronie konkursu i wysłać go na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl. Każdy także ma możliwość nominowania kobiety, którą uważa za godną zdobycia miana laureatki w wybranej kategorii. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu, a zarazem audytor – firma PwC. Do drugiego etapu zostaje zaproszonych dwadzieścia finalistek. Wyboru laureatek w czterech głównych kategoriach dokonuje jury. W jego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris - twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki, która przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Polski.

Od VI edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: „Kobieta w Nowych Technologiach”, której patronem jest firma GTECH (Grupa IGT). Internauci podczas głosowania online na forbes.pl mają możliwość nadania tytułu „Bizneswoman Publiczności”.

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl

bEJIhDFK
business news
manager
strategie
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)