Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lenovo ThinkCentre E93z - perfekcyjne narzędzie pracy

0
Podziel się

Oto model, który łączy w sobie zalety urządzeń stacjonarnych ze swobodą zarządzania tabletem.

bEgouHHF

Lenovo ThinkCentre E93z to model, który łączy w sobie zalety urządzeń stacjonarnych ze swobodą zarządzania tabletem. Funkcje E93z są doskonale uwydatnione dzięki statywowi UtraFlex, który oferuje możliwość ustawienia wysokości, pochylenia i obrotu urządzenia. Rozwiązanie zwiększa efektywność w czasie prezentacji oraz podnosi jakość pracy zespołowej.

Artykuł pochodzi od sponsora nagród w konkursie Ekonomiczny Blog Roku 2014

Nowy standard bezpieczeństwa danych w biznesie

- _ Dzięki swoim właściwościom E93z znajdzie najwięcej zwolenników wśród managerów wyższego szczebla, którzy w swojej pracy pracują na wielu dokumentach. W takiej sytuacji sprawdzi się wbudowane złącze HDMI, które pozwoli przekształcić E93z w 21 calowy wyświetlacz o bardzo dużej rozdzielczości. Złącze umożliwia także podpięcie drugiego monitora _ - wyjaśnia Mirosław Pisaniec, SMB Manage w Lenovo Polska.

bEgouHHH

**Chroń swoje dane**

W czasach, gdy informacja jest najcenniejszym dobrem, zagwarantowanie bezpieczeństwa danych jest priorytetem każdego przedsiębiorcy. Dlatego ThinkCentre E93z wyposażono
w innowacyjny przełącznik, w obudowie monitora, który może fizycznie zablokować kamerę i zatrzymać nieautoryzowane nagrywanie rozmów lub poufnych materiałów. Ta funkcja jest niezbędna pracownikom, którzy mają dostęp do tajemnic handlowych firmy lub gdy przy ich biurkach są omawiane poufne projekty.


fot. LenovoFunkcja 10-punktowgo dotyku w monitorze E93z jest bardzo praktyczna, zwłaszcza przy wszystkich dostępnych ustawieniach statywu UltraFlex. Zespoły pracujące razem nad projektem będą miały możliwość wyświetlania obrazu na innym odbiorniku poprzez złącze HDMI-out, co znacząco poprawia percepcję oraz zwiększa efektywność prezentacji.

bEgouHHN

Komputer wyposażono w port UBS 3.0, który zapewnia szybkie ładowanie. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesną stylistyką - smukła obudowa to zaledwie 47 mm grubości. Dodatkowo ekran komputera został pokryty specjalną szybką, która dodatkowo zabezpiecza go przed uszkodzenia oraz ułatwia jego czyszczenia. Użytkownicy dbający o środowisko naturalne na pewno docenią oszczędności energii urządzenia dzięki certyfikatowi Energy Star 5.2. Ponadto najnowszy E93z jest sprzedawany w torbie na zakupy wielorazowego użytku.

**Ceny i dostępność**

Nowe modele Lenovo ThinkCentre E93z są dostępne w cenie od 2800 netto. Sprzęt – jak każdy z serii ThinkCentre - sprzedawany jest z trzyletnią gwarancją typu on-site (naprawa u klienta). Istnieje również możliwość rozszerzenia gwarancji do pięciu lat wraz z opcją pozostawienia dysku twardego.

Komputery można nabywać za pośrednictwem partnerów handlowych Lenovo.

bEgouHHO

Więcej informacji o Lenovo ThinkCentre E93z na STRONIE.

Prezentacja video:

bEgouHIi
business news
manager
KOMENTARZE
(0)