Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
biznes
09.10.2008 13:37

Let's do Business! Konkurs dla studentów

Inicjatywa skierowana jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

Ogólnopolski Konkurs Językowy dla Studentów ,,Business English Competition" to przedsięwzięcie już po raz trzeci organizowane przez Krajowego Reprezentanta London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications (LCCI IQ).

Inicjatywa skierowana jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

Udział w konkursie to zatem coś więcej niż tylko test znajomości języka angielskiego. To również możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, cenionych przez pracodawców w Polsce i na całym świecie. Praktyczna znajomość zasad posługiwania się Business English jest niezmiennie wymieniana jako jedno z najważniejszych oczekiwań pracodawcy względem nowozatrudnionych pracowników.

Udział w Konkursie organizowanym przez prestiżową Kapitułę Egzaminacyjną LCCI IQ znacząco wpłynie na poprawę Twoich notowań względem konkurentów ubiegających się o to samo wymarzone stanowisko.

W pierwszej i drugiej edycji w latach 2006 i 2007, w konkursie wzięło udział niemal 1 000 uczestników, zaś honorowy patronat nad inicjatywą objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce. Dla zwycięzców przygotowano praktyki w siedzibie LCCI IQ w Wielkiej Brytanii, zaś pozostali laureaci otrzymali vouchery na darmowe egzaminy LCCI IQ English for Business, cenne pozycje książkowe oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W tym roku konkurs odbędzie się 24 Listopada, zaś udział w jego organizacji zadeklarowała rekordowa liczba 25 uczelni z całej Polski.

Zarejestruj się na stronie www.lcci.org.pl/konkurs i dołącz do prestiżowego grona Laureatów LCCI Business English Competition!

Tagi: biznes, business news, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz