Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Lufthansa jutro nie poleci. Są strajki

0
Podziel się:

Z powodu strajku odwołano niemal wszystkie poniedziałkowe rejsy niemieckiego przewoźnika.

Lufthansa jutro nie poleci. Są strajki
(Materiały prasowe)

Złe wiadomości dla osób, które planowały na jutro podróż liniami lotniczymi Lufthansa. Z powodu strajku odwołano niemal wszystkie poniedziałkowe rejsy niemieckiego przewoźnika.

W niebo nad Europą nie wzbije się jutro niemal żaden samolot Lufthansy. Z ponad 1600 poniedziałkowych lotów na krótkich dystansach w rozkładzie pozostało zaledwie 20. Poważne utrudnienia będą także na szlakach międzykontynentalnych. W dalekie trasy odleci jutro tylko kilka z kilkudziesięciu zaplanowanych samolotów.

Pasażerowie, którzy kupili na poniedziałek bilet Lufthansy proszeni są o kontakt z biurem linii. Uziemienie samolotów to efekt strajku pracowników personelu naziemnego. Ich związek zawodowy domaga się dla zatrudnionych ponad 5 procentowych podwyżek. Negocjacje w sprawie płac zaplanowano na koniec miesiąca.

Czytaj więcej w Money.pl
Setki lotów odwołanych. Wiele do Polski Od godziny 05.00 strajkować będzie personel tych niemieckich linii lotniczych.
Loty będą wstrzymane na ośmiu lotniskach Verdi poinformował w piątek, że akcja protestacyjna obejmie osiem lotnisk, w tym największy niemiecki port lotniczy we Frankfurcie nad Menem.
Lufthansa po strajkach. Odwołanych 700 lotów Po zakończeniu strajku sytuacja powoli się normalizuje, skutki protestu będą jednak odczuwalne aż do wieczora.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)