Notowania

Przejdź na
madoff
10.03.2009 14:51

Madoff w tym tygodniu przyzna sie do winy

Bernard Madoff - największy oszust w historii Wall Street - poddaje się i czeka na wyrok.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Adwokat oszusta i prokurator prowadzący jego sprawę już podpisali dokument, z którego wynika, że Bernard Madoff przyzna się do stawianych mu zarzutów. *

Mimo tego do więzienia trafi on nie wcześniej niż za kilka tygodni albo miesięcy - donosi _ Reuters _. Na razie oszust przebywa w swoim luksusowym apartamencie na Manhattanie. Jednak nie cieszy się swobodą wolności, bo pozostaje pod elektronicznym nadzorem w areszcie domowym. Za ten luksus musiał zapłacić 10 milionów kaucji.

Już dziś pojawił się w sądzie po raz pierwszy, ale przyznanie do winy ma wygłosić w ten czwartek. Na rozprawę przygotowano już specjalne pomieszczenie z połączeniem audio-wizualnym, w którym swoje miejsce znajdzie prasa i poszkodowani przez oszustwa Madoffa.

Wszystko wskazuje na to, że Bernard Madoff spędzi resztę swojego 70-letniego życia w więzieniu.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Ostrzegał, że Madoff to oszust ]( http://manager.money.pl/news/artykul/ostrzegal;ze;madoff;to;oszust;nikt;nie;sluchal,86,0,425814.html )
* [ Allen Stanford zniknął. Drugiego Madoffa szukało pół świata ]( http://manager.money.pl/strategie/case_study/artykul/allen;stanford;zniknal;drugiego;madoffa;szuka;pol;swiata,92,0,428636.html )
Tagi: madoff, sąd, sprawa, rusza, skazany, przyznaje, manhattan, wall, street, wiadomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz