Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mcdonald's
21.08.2014 06:47

McDonald's chce jak najszybciej otworzyć zamknięte restauracje

Firma oświadczyła, że bada zarzuty rosyjskiej służby ochrony konsumentów dotyczące naruszenia norm sanitarnych w kilku moskiewskich restauracjach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Flickr.com/CC BY-SA 2.0/ Miguel Vaca)

Firma oświadczyła, że bada zarzuty rosyjskiej służby ochrony konsumentów dotyczące naruszenia norm sanitarnych w kilku moskiewskich restauracjach, które czasowo zamknięto po inspekcjach.

McDonald's wstrzymał działanie w Moskwie trzech z czterech lokali, w których służba ochrony konsumentów Rospotriebnadzor wykryła uchybienia - wynika z oficjalnego oświadczenia amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi.

_ Badamy istotę przedstawionych zastrzeżeń w celu określenia działań, niezbędnych do jak najszybszego otwarcia lokali dla konsumentów _ - głosi oświadczenie McDonald'sa. Kompania według rosyjskich mediów zapewniła o zamiarze pozostania w Rosji.

Wcześniej informowano, że moskiewski oddział Rospotriebnadzora sporządził protokół o tymczasowym zakazie działania w Moskwie czterech lokali sieci McDonald's z powodu wykrycia w nich wielu uchybień sanitarnych w trakcie kontroli w dniach 18-20 sierpnia. W Moskwie jest kilkadziesiąt restauracji McDonald's.

Czytaj więcej w Money.pl
Miedwiediew o embargu na polskie jabłka Dmitrij Miedwiediew powiedział, że żadne sankcje dla Rosji nie są straszne. Na spotkaniu z młodzieżą stwierdził, że Rosja jest mocnym państwem.
5 mld euro zapłaci Unia za rosyjskie sankcje Komisja Europejskiej złożyła obietnicę dotyczącą rekompensat dla polskich rolników.
"Rozwój gospodarczy w Europie zagrożony" Biznes jednego z państw Unii wzywa do _ przerwania spirali sankcji _.
Tagi: mcdonald's, mcdonald's w rosji, business news, wiadomości, strategie firm, wiadmomości, gospodarka, manager, strategie, z rynku, czołówki
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz