Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mcdonald's
21.02.2013 11:50

McDonald's w Rosji. W tym roku pierwsze bary na Syberii

Sieć planuje otworzyć w Rosji 150 nowych barów w ciągu trzech najbliższych lat.

Podziel się
Dodaj komentarz
(George Donnelly/CC/Flickr)

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi McDonald's zamierza w tym roku otworzyć pierwsze restauracje na Syberii, gdzie do tej pory nie prowadziła działalności - poinformował szef McDonald's na Rosję Chamzat Chasbułatow.

Sieć planuje otworzyć w Rosji 150 nowych barów w ciągu trzech najbliższych lat. Jeszcze w tym roku chce uruchomić pierwsze lokale na Syberii, gdzie do tej pory była nieobecna z powodu braku infrastruktury i problemów z zorganizowaniem sieci dostawców.

McDonald's otworzył pierwsze bary w Moskwie w styczniu 1990 roku, u schyłku ZSRR; sieć liczy obecnie 375 barów w 85 miastach.

Czytaj więcej w Money.pl
Tu jest najzimniej na świecie W Ojmiakonie lodówki są czymś zbędnym. Położona na wschodniej Syberii wioska jest bowiem światowym biegunem zimna. 87 lat temu termometr wskazał tam - 71,2 stopnia Celsjusza.
Urodziła córkę podczas lotu nad Syberią Matka nadała córce imię jednej ze stewardes, która bardzo pomagała przy porodzie.
McDonald's bez mięsa. Pierwszy w tym kraju McDonald's, którego najbardziej znanym produktem jest hamburger Big Mac, otworzy w Indiach swoją pierwszą wegetariańską restaurację - podało wczoraj BBC.
Tagi: mcdonald's, business news, wiadomości, strategie firm, wiadmomości, gospodarka, manager, strategie, z rynku, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz