Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Megarynsztok za miliardy powstanie za 10 lat

0
Podziel się

Wielki kanał ściekowy w Londynie będzie dwa razy droższy niż sądzono.

Megarynsztok za miliardy powstanie za 10 lat
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bEifKRRx

Thames Water - firma zajmująca się dostawą wody w stolicy Wielkiej Brytanii - ogłosiła właśnie, że budowa nowego kanału będzie kosztowała od 3,6 do 4,3 mld funtów. Sporo więcej niż dotychczas sądzono.

_ Daily Telegraph _ donosi, że kanał będzie miał 25 km długości - będzie więc dłuższy niż Eurotunel pod kanałem La Manche - i szerokość, w której zmieściłyby się dwa autobusy.

Zobacz historię _ Wielkiego Smrodu _, czyli jak zmieniła się Tamiza (Thames Water, ang.):

Początek budowy zaplanowany został na rok 2012. Jej zakończenie ma nastąpić w 2020 roku. Brytyjski dziennik oszacował, że inwestycja spowoduje, że każdy z klientów firmy zapłaci za wodę o 65 funtów rocznie więcej.

bEifKRRz
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/81/t100689.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/arystokratow;dobija;recesja;-;wyprzedaja;dziela;sztuki,231,0,643047.html) Arystokratów dobija recesja - wyprzedają dzieła sztuki Aby związać koniec z końcem brytyjscy arystokraci sprzedali dzieła sztuki za 100 mln funtów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t83404.jpg ) ] (http://dom.money.pl/wiadomosci/rynki-zagraniczne/artykul/ceny;domow;na;wyspach;znow;lekko;w;dol,66,0,641858.html) Ceny domów na Wyspach znów lekko w dół W czerwcu średnia cena nieruchomości spadła o 0,6 proc. w ujęciu miesięcznym.

ZOBACZ TAKŻE:

bEifKRSa
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)