Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
obama
19.07.2012 16:23

Mieszkanie Obamy do wynajęcia. Zobacz, za ile

Do wynajęcia zaoferowano nowojorskie mieszkanie, które w latach 80. dzielił z kolegą Barack Obama, studiujący wówczas na Columbia University.

Podziel się
Dodaj komentarz
(willwhitedc/CC/Flickr)

*Do wynajęcia zaoferowano nowojorskie mieszkanie, które w latach 80. dzielił z kolegą Barack Obama, studiujący wówczas na Columbia University. Reklama na stronie internetowej zachęca: _ Mieszkaj jak prezydent! _ *

Pośrednik, który zamieścił to ogłoszenie, przyznaje jednak, że nie należy oczekiwać zbyt wiele i ujawnia, że jest to typowe nowojorskie mieszkanie w domu bez windy.

Koszt wynajmu tego mieszkania z dwoma sypialniami, znajdującego się przy 109. Ulicy na Upper West Side na Manhattanie, wynosi 2400 dolarów miesięcznie. W czasach, kiedy Obama mieszkał tam jako student, miesięczny czynsz wynosił zaledwie 360 dolarów.

Czytaj więcej w Money.pl
Nikt nie chce apartamentu Lagerfelda Żeby sprzedać feralną nieruchomość w Nowym Jorku, projektant obniżył jej cenę z 6,5 na 5,2 miliony dolarów.
Zobacz, jak nietypowo mieszkał Lenny Kravitz Wystrój wnętrza w tym trzypiętrowym penthousie to dzieło Lenny'ego Kravitza. Teraz wystawił go na sprzedaż za 18 milionów dolarów.
Tagi: obama, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz