Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Starcom
25.04.2007 10:00

Najlepiej pracować w Starcomie

Dom mediowy Starcom otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy 2006 w Polsce - wynika z badania międzynarodowej firmy Hewitt Associates.

Podziel się
Dodaj komentarz

W badaniu wzięto pod uwage opinię pracowników zatrudnionych w firmie

O miejscu w rankingu decyduje rezultat uzyskany z dwóch wskaźników: zaangażowania pracowników oraz tzw. Company Score, który obejmuje wyniki trzech elementów: kwestionariuszowego badania zaangażowania, prowadzonego na statystycznie reprezentatywnej próbie pracowników, audytu HR zbierającego informacje na temat narzędzi stosowanych przez dział personalny oraz kwestionariusza dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej.

Starcom uplasował się w rankingu badania Najlepsi Pracodawcy 2006 w Polsce na 3. miejscu, za firmami Microsoft i SGL Carbon (ex aequo) i Hilti. W tym roku do badania przystąpiło 67 firm, zatrudniających łącznie 41 314 pracowników.

Pracownicy oceniali swoich pracodawców w 19 obszarach, m.in. polityka i praktyki organizacji, wynagrodzenie, relacje wewnątrz firmy, możliwości rozwoju, zadania i obowiązki, równowaga miedzy życiem osobistym a praca.

Badanie Najlepsi Pracodawcy prowadzone jest przez Hewitt Associates w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Azji, Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej.

Tagi: Starcom, business news, manager
Źródło:
Mediarun
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz