Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rząd w niemczech
19.10.2011 20:56

Niemiecki rząd ma swój kanał na YouTube

Kanclerz Niemiec udzieli wywiadu w specjalnym kanale na portalu YouTube.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Rozbudowując swą obecność w nowych mediach, rząd Niemiec uruchomił dzisiaj własny kanał na portalu YouTube. Rzecznik rządu Steffen Seibert podkreślił, że ma to służyć _ poszerzeniu oferty informacyjnej i komunikacji internetowej w nowoczesny sposób _.

Seibert, który do kontaktów z opinią publiczną wykorzystuje już portal Twitter, w wideo na YouTube informuje o swojej pracy. Są też dostępne materiały podejmujące szczególnie aktualne tematy, takie jak kryzys zadłużenia w strefie euro.

- _ Skoro media podążają w nowych kierunkach, my też musimy wykorzystywać te kanały, żeby dotrzeć do opinii publicznej _ - podkreślił Seibert.

ZOBACZ KANAŁ NIEMIECKIEGO RZĄDU NA YOUTUBE (j.niemiecki):

W połowie listopada na YouTube ma się ukazać 20-minutowy wywiad z kanclerz Angelą Merkel. Internauci mogą nadsyłać własne pytania oraz głosować nad pytaniami nadesłanymi przez innych. Ostatecznie Merkel odpowie na 10 pytań wybranych przez społeczność internetową.

O Niemczech czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t40510.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/niemcy;gwaltownie;tna;prognozy;dla;swojej;gospodarki,68,0,940868.html) Największa unijna gospodarka nad przepaścią Lokomotywa Europy obniży swą prognozę wzrostu gospodarczego o blisko połowę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/0/t46848.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/niemcy;studza;nastroje;w;brukseli;nie;bedzie;konkretow,33,0,937505.html) Już to wiedzą. Nie znajdą wyjścia z kryzysu Berlin nie spodziewa się po spotkaniu szefów państw i rządów UE jednorazowego rozwiązania wszystkich problemów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t113770.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prezydent;niemiec;o;strefie;euro;solidarnosc;albo;konsekwencje,146,0,921234.html) Solidarność albo konsekwencje. Ostro o euro Christian Wulff apeluje do Słowacji o poparcie planu ratowania pogrążonych w kryzysie krajów.
Tagi: rząd w niemczech, youtube, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, telekomunikacja, manager, unia, gospodarka polska, fundusze unijne, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz