Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nike
24.09.2011 07:41

Nike podał wyniki. Szef zadowolony

Producent odzieży sportowej Nike poinformował o wynikach finansowych za trzy miesiące do końca sierpnia. Są o 15 proc. lepsze niż rok temu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(current events/CC/Flickr)

Producent odzieży sportowej Nike poinformował o wynikach finansowych za trzy miesiące do końca sierpnia. Są o 15 proc. lepsze niż rok temu.

Firma zarobiła w tym czasie 645 mln dolarów - donosi _ BBC _. Przychody urosły o 18 proc. w ujęciu rocznym do 6,1 mld dolarów. Nike poinformowało, że popyt na produkty firmy pozostaje wciąż mocny na całym świecie.

Zwiększona sprzedaż pozwoliła wypracować zyski mimo tego, że ceny materiałów używanych do produkcji poszły w górę. Zdaniem szefa firmy Marka Parkera firma korzysta na tym, że w czasie kryzysu prowadziła roztropną politykę. **

Wyniki Nike lepsze od oczekiwań (Financial News Online, ang.):

Zdaniem Parkera Nike pozostaje dynamiczną firmą, która projektuje innowacyjne produkty i wchodzi w interakcję z konsumentami. To wszystko przekłada się na dobrą kondycję firmy.

Czytaj więcej o sporcie
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/41/113705_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/forma/fitness/trening-ekscentryczny-brzuszki-i-sztangi-zupelnie-na-odwrot,0,916532.html) Brzuszki na odwrót. Ćwicz ekscentrycznie Powolne opuszczanie ciężarów, wolny powrót po zrobieniu brzuszka czy przysiadu - takie ćwiczenia dają lepsze efekty niż klasyczne wyciskanie.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/138/127370_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/kij-kijowi-nie-rowny-limitowana-edycja-od-nike-0-916378.html) Kij kijowi nie równy. Limitowana edycja od Nike Golf to najdroższy sport świata. Nike przygotowała właśnie nową ofertę akcesoriów do gry. Jeden kij z serii VR Pro Limited Edition Forged Driver kosztuje 420 funtów.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/221/156637_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/40-tysiecy-za-buty-z-przyszlosci-0-909767.html) 40 tysięcy za buty z przyszłości Pierwsze high-topy z żarówkami LED w podeszwach trafiły do brytyjskiego rapera Tinnie Tempah.
Tagi: nike, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka polska, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz