Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nina terentiew
01.07.2008 15:58

Nina Terentiew w zarządzie telewizji Polsat

Tak jak dotychczas Terentiew będzie odpowiedzialna za sprawy programowe.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Tak jak dotychczas Terentiew będzie odpowiedzialna za sprawy programowe.

- _ 27 czerwca Rada Nadzorcza Telewizji Polsat podjęła uchwałę o powołaniu na stanowisko członka Zarządu Dyrektora ds. Programowych - Panią Ninę Terentiew. Terentiew obejmie swoją funkcję z dniem 1 lipca br. _ - poinformowała rzeczniczka Polsatu Katarzyna Wyszomirska.

Terentiew pracuje w Polsacie od października 2006 r. - najpierw jako doradca przewodniczącego rady nadzorczej i zarządu Polsatu, odpowiadająca głównie za produkcje krajowe: seriale i programy rozrywkowe, a od kwietnia 2007 r. jako dyrektor programowy telewizji Polsat.
Wcześniej stanowisko w zarządzie - do spraw programowych - zajmował Tomasz Lis.

Terentiew zanim trafiła do Polsatu wcześniej przez wiele lat była dyrektorem Programu II TVP. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1970 roku w Polskim Radiu Koszalin. W 1971 roku trafiła do Redakcji Publicystyki Kulturalnej TVP. Przygotowywała m.in. felietony do programu kulturalnego - _ Pegaz _, programy z cyklu - _ XYZ _ oraz - _ Godzina z... _ i reportaże z imprez artystycznych. Od 1992 roku prowadzi własny program - _ Bezludna Wyspa _. Od 1998 r. była dyrektorem telewizyjnej Dwójki.

Tagi: nina terentiew, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz