Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Warszawa
29.03.2006 09:34

Nowe centrum usług dla biznesu w Warszawie

Podziel się
Dodaj komentarz

21 marca 2006 r. w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego centrum usług dla biznesu sieci Mail Boxes Etc. (MBE). W punkcie przy Al. Solidarności 129/131 od ręki zrealizować można wszelkie prace biurowe, związane z codziennym funkcjonowaniem firmy.

Punkty MBE oferują pełen zakres usług biurowych, takich jak: przygotowywanie dokumentów i plików graficznych w wersji elektronicznej, druk cyfrowy, kopiowanie, bindowanie materiałów i oprawy dokumentów, nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich oraz profesjonalne pakowanie do wysyłki, a także udostępnianiem adresu i fax-u do celów przyjmowania korespondencji dla zleceniodawcy w skrytkach adresowych MBE. Ze względu na kompleksowy zakres usług, w Polsce punkty MBE określane są mianem "biuro poza biurem".

Idea usług oferowanych przez MBE narodziła się w odpowiedzi na potrzeby klientów indywidualnych oraz właścicieli małych i średnich firm, którzy ze względu na profil działalności nie muszą, czy nawet nie chcą, ponosić kosztów związanych z prowadzeniem biura. W Polsce zapotrzebowanie na usługi typu MBE wzrasta stopniowo wraz ze zwiększaniem się liczby nowo rejestrowanych przedsiębiorstw. W związku z coraz większą popularnością idei samozatrudnienia, punkty MBE mogą stać się doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich jednoosobowych firm, które nie potrzebują na stałe utrzymywać swojego biura.

MBE rozbudowuje sieć placówek poprzez sprzedaż licencji master. Standardy MBE są gwarantowane poprzez szczegółowo określone w umowach franczyzowych zasady współpracy oraz staranny dobór partnerów - dostawców produktów i usług dla MBE.

Rozwojem sieci Mail Boxes Etc. w Polsce kieruje firma Parta Sp. z o.o. z Katowic, właściciel licencji master. W ramach przygotowywania pakietu franczyzowego dla polskich biorców licencji MBE, Parta uruchomiła w Katowicach Centrum Pilotażowe MBE. Katowickie Centrum obsługuje lokalnych klientów w zakresie usług oferowanych przez sieć, a ponadto jest punktem wzorcowym i centrum szkoleniowym dla biorców licencji MBE.

Tagi: Warszawa, business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz