Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
business news
08.01.2007 12:41

Nowy dyrektor generalny Institute for International Research

Ewa Kowalska, dotychczasowy dyrektor działu konferencji, z początkiem roku 2007 awansowała na stanowisko dyrektora generalnego Institute for International Research (IIR).

Podziel się
Dodaj komentarz

Ewa Kowalska, dotychczasowy dyrektor działu konferencji, z początkiem roku 2007 awansowała na stanowisko dyrektora generalnego Institute for International Research (IIR) - polskiego przedstawicielstwa międzynarodowej firmy Informa plc., organizującej prestiżowe konferencje i seminaria dla najwyższej kadry zarządzającej.

Zarządzanie Instytutem przejmuje od Katarzyny Łasak, która pozostaje w grupie Informa i będzie zajmować się projektami międzynarodowymi związanymi z ekspansją IIR w Europie.

Ewa Kowalska pracę w IIR zaczynała 7 lat temu jako kierownik projektu, następnie będąc dyrektorem działu konferencji zarządzała grupą producentów organizujących konferencje i seminaria dedykowane wszystkim sektorom obecnym na polskim rynku. Po objęciu funkcji dyrektora generalnego powiedziała: Zarządzanie Institute for International Research to dla mnie nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim ogromne zobowiązanie i wyzwanie. Wykorzystam moje doświadczenie i znajomość strategii firmy do wdrożenia nowych pomysłów rozwoju IIR na polskim rynku – tak, by nasze konferencje i seminaria były dla uczestników źródłem "wiedzy najwyższej próby"

Ewa Kowalska swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w agencji public relations CCG! Concept + Communication.

Institute for International Research Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielstwem międzynarodowej grupy kapitałowej Informa plc. - dostawcy specjalistycznych informacji i usług dla środowisk biznesowych, profesjonalnych i akademickich. Jesteśmy największą światową firmą tego typu, notowaną na giełdzie londyńskiej, z rocznymi obrotami sięgającymi 800 milionów funtów. Informa plc zatrudnia 7 000 pracowników w ponad 150 biurach rozlokowanych w 40 krajach. Rocznie organizuje ponad 9 000 konferencji i seminariów i publikuje 2 500 serwisów informacyjnych opartych o subskrypcję. Część wydawnicza składa się z ponad 40 000 tytułów akademickich i biznesowych.

Tagi: business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz