Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
business news
18.08.2014 08:16

Nowy Lenovo ThinkCentre E73z wspiera przedsiębiorców

Poza zaawansowanymi parametrami technicznymi sprzęt oferuje oszczędność przestrzeni na biurku i zmniejsza ilość potrzebnego miejsca aż o 70 procent.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lenovo)

Firma Lenovo wprowadziła właśnie do sprzedaży na polski rynek nowoczesny komputer typu all-in-one - ThinkCentre E73z. Poza zaawansowanymi parametrami technicznymi sprzęt oferuje oszczędność przestrzeni na biurku i zmniejsza ilość potrzebnego miejsca aż o 70% w porównaniu do tradycyjnego komputera stacjonarnego.

Artykuł pochodzi od sponsora nagród w konkursie Ekonomiczny Blog Roku 2014

Doskonałe parametry techniczne i prostota użytkowania

Cechą charakterystyczną, którą docenią użytkownicy E73z jest funkcja Lenovo Solution Center, która umożliwia szybki i wygodny dostęp do często używanych narzędzi do zarządzania systemu, w tym tworzenia kopii zapasowych i przywracania ustawień.

- _ W pakiecie znajduje się także program antywirusowy i firewall, które skutecznie ochronią ważne informacje zapisane na dysku twardym. Ważną cechą Lenovo Solution Center jest również możliwość aktualizacji systemu i oprogramowania, opcje połączeń internetowych, _diagnostyki podzespołów komputera _ oraz szeroki zakres wsparcia _ - wyjaśnia Mirosław Pisaniec, SMB Manager z Lenovo Polska.

**Doskonała jakość telekonferencji **

Pracując na ThinkCentre E73z użytkownik może cieszyć się krystalicznie czystą jakością transmisji telekonferencji. Zoptymalizowane VoIP, kamera 720p, kierunkowy mikrofon cyfrowy oraz wbudowane głośniki Dolby® Advanced Audio(TM) są odpowiedzialne za idealną jakość transmisjo głosu i obrazu. Dla szczególnie wymagających użytkowników istnieje możliwość modyfikacji poziom szumu tła akustycznego za pomocą klawiszy funkcyjnych.

Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób edytujących wiele dokumentów jednocześnie jest możliwość nieprzerwanego dostępu do nich na rozszerzonym pulpicie. Taki wariant pracy jest dostępny dzięki wielu podłączeniu wielu niezależnych aktywnych monitorów. Wygodny sposób rozmieszczenia ekranów podnosi efektywność pracy oraz zmniejsza prawdopodobieństwo popełnienia pomyłki.

**Bezpieczna twierdza **

Lenovo ThinkCentre E73z oferuje użytkownikom wysokie poziom zabezpieczenia kluczowych danych biznesowych. Komputer posiada wiele uzupełniających się rozwiązań: samoszyfrujące dyski, port USB z blokadą przeciwdziałającą nieautoryzowanemu kopiowaniu plików, funkcję zarządzania hasłami oraz wsparcie Computrace. Jako uzupełnienie pakietu bezpieczeństwa użytkownik może z łatwością zabezpieczyć E73z poprzez wykorzystanie gniazda Kensington.

Inne, równie istotne, zalety jakimi charakteryzuje się ta jednostka All-In-One to port SuperSpeed USB 3.0, dzięki któremu transfer danych jest nawet dziesięciokrotnie szybszy od tradycyjnego oraz technologia Bluetooth® i WiFi Direct, które umożliwiają połączenie się z niezależnymi nośnikami audio-video. ThinkCentre E73z to komputer zoptymalizowany pod kątem mniejszego zużycia energii. Potwierdzają to liczne certyfikaty jak ENERGY STAR, EPEAT® Silver, GREENGUARD® oraz Cisco EnergyWise(TM).

**Ceny i dostępność**

Nowe modele Lenovo ThinkCentre E73z są dostępne w cenie od 1700zl netto. Sprzęt – jak każdy z serii ThinkCentre - sprzedawany jest z trzyletnią gwarancją typu on-site (naprawa u klienta). Istnieje również możliwość rozszerzenia gwarancji do pięciu lat wraz z opcją pozostawienia dysku twardego.

Komputery można nabywać za pośrednictwem partnerów handlowych Lenovo. Więcej informacji o Lenovo ThinkCentre E73z na STRONIE.

Tagi: business news, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz