Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy smartfon później. Hołd dla Jobsa

0
Podziel się:

Samsung opóźnił premierę nowego smartfona. By oddać cześć zmarłemu niedawno szefowi Apple.

Nowy smartfon później. Hołd dla Jobsa
(PAP/EPA)

Zdaniem włodarzy firmy tydzień, w którym zmarł Steve Jobs nie jest dobrym czasem na premierę Nexus Prime - donosi _ BBC _. Nowe urządzenie miało być zaprezentowane wczoraj w San Diego.

Brytyjski serwis przypomina, że koreańskiego Samsunga i Apple łączą bliskie więzi. Firma jest dostawcą podzespołów dla Amerykanów. Z drugiej strony jednak obie firmy pozywają się wzajemnie za naruszenia praw własności intelektualnej.

Zobacz także: Internauci oddają hołd twórcy Apple:

Według doniesień mediów wartość kontraktu na dostawę komponentów do urządzeń Apple'a - Samsung produkuje m.in. ekrany do tabletów - wynosi 7,8 mld dolarów.

Czytaj więcej o zmarłym szefie Apple
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t160644.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/usa;steve;jobs;opracowal;na;zapas;plany;produktow;apple,159,0,933279.html) Jobs zostawił plan na kolejne cztery lata Mimo pogarszającego się stanu zdrowia szef Apple'a Steve Jobs opracował na zapas plany rozwoju produktów.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/178/t155314.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/tim;cook;czlowiek;ktory;zastapi;jobsa,111,0,897647.html) Tim Cook. Człowiek który zastąpi Jobsa Zamykał fabryki i użerał się z dostawcami. Teraz będzie prezesem Apple i - jak twierdzą analitycy - firmę czeka porządne odkurzanie.
business news
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)