Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
adidas
05.11.2010 06:31

Optymizm sportowego giganta. Wybuchowy comeback

Adidas to drugi co do wielkość producent sprzętu i odzieży sportowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(makoworks/CC/Flickr)

Firma właśnie ogłosiła bardzo optymistyczne prognozy na rok 2011. Podstawą do lepszych niż do tej pory przewidywań są dobre wyniki sprzedaży w USA i Europie Wschodnie. Przychody w trzecim kwartale wyniosły 3,47 mld euro. To więcej niż spodziewali się analitycy - donosi BBC.
Brytyjski serwis przypomina, że firma wytwarza większość swych produktów poza strefę euro, ale wzrost wartości wspólnej, europejskiej waluty w ostatnim czasie nie wpłynął znacząco na wyniki Adidasa.

Gwiazdy Gwiezdnych Wojen, David Beckham i Snoop Dogg w reklamie Adidasa:

;

[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t73839.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/adidas;chce;produkowac;buty;dla;ubogich,246,0,557558.html) Adidas chce produkować buty dla ubogich
Adidas - który jest także właścicielem marki Reebok USA - już wcześniej odnotował zwiększoną sprzedaż. Było to związane z mundialem w RPA.

Szef firmy Herbert Hainer określił wyniki firmy jako _ wybuchowy comeback _ i zapowiada, że cały rok zakończy się dobrymi rezultatami.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t73839.jpg ) ] (http://manager.money.pl/ludzie/wywiady/artykul/szef;adidasa;reebok;musi;nabrac;charakteru,149,0,695189.html) Szef Adidasa: Reebok musi nabrać charakteru Herbert Heiner zapowiada, że Reebok będzie konkurował z Nike w Ameryce.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/223/t85983.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/amerykanski;futbol;na;celowniku;firm;z;europy,91,0,579163.html) Amerykański futbol na celowniku firm z Europy Za pomocą piłki chcą reklamować się m.in. Continental i Volkswagen.
Tagi: adidas, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz