Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pasażerowie koczują na Okęciu już od 10 godzin

0
Podziel się

Wszystko dlatego, że LOT nie podstawił sprawnego samolotu.

Pasażerowie koczują na Okęciu już od 10 godzin
(Wistula/CC BY-SA 3.0/wikimedia commons)
bDXBQgJN

_ _- Skandal - tak mówią pasażerowie koczujący na Okęciu. Rano mieli wylecieć na Kretę. Od ósmej są po odprawie. Na wiele godzin utkwili jednak przy bramce, ponieważ LOT nie podstawił sprawnego samolotu.

Pasażerowie skarżą się na brak informacji ze strony przewoźnika. Według jednej z osób, która chce pozostać anonimowa, _ megafony zamilkły _, pojawiła się za to służba ochrony lotniska. W jego ocenie miała ona separować zdenerwowanych podróżnych od pracowników portu lotniczego.

Wiceprezes biura turystycznego Itaka Piotr Henicz, którego klienci utknęli na lotnisku podkreśla, że odpowiedzialność za sytuację ponosi przewoźnik. Biuro nie ma bowiem wpływu na stan techniczny samolotów.

bDXBQgJP

Nie udało się nam uzyskać konkretnych wyjaśnień - ani ze strony lotniska ani ze strony przewoźnika. Telefony komórkowe i stacjonarne milczą.

Według najnowszych informacji, około 150 pasażerów niezrealizowanego lotu na Kretę znajduje się w holu hotelu w pobliżu płyty lotniska. Stoją w kolejce do recepcji. Mają nadzieję odlecieć po dwudziestej.

Czytaj więcej w Money.pl
LOT reaguje na stytuację na Ukrainie Wykupione bilety na rejsy z Warszawy do Odessy, do końca czerwca pasażerowie mogą zmienić bezpłatnie rezerwację i wybrać inną datę podróży w ciągu roku.
Skąd 300 mln złotych straty? PPL ujawnia Chodzi o rezerwy związane m.in. z odszkodowaniami i roszczeniami dotyczącymi nieruchomości. Mieszkańcy kilku dzielnic Warszawy domagają się od przewoźnika kilkudziesięciu miliardów złotych.
Stewardesa z dyplomem szkoły oficerskiej? Od jesieni Do tej pory stewardesy i stewardzi przechodzili specjalistyczne kursy zawodowe, które uprawniały ich do pracy na pokładzie samolotów. Od października się to zmieni.
bDXBQgKq
KOMENTARZE
(0)