Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pierwszy program partnerski dla agentów

0
Podziel się:

Nieograniczone możliwości zarabiania, premia wieczna i ponad 120 produktów na start - kusi Agent M2M.

Pierwszy program partnerski dla agentów

Nieograniczone możliwości zarabiania, premia wieczna i *ponad 120 produktów na start - to tylko niektóre atuty, jakimi kusi program partnerski Agent M2M. Właśnie wystartował nowy produkt spod szyldu Money2Money. *

- _ Program partnerski Money2Money daje szerokie możliwości zarabiania osobom zajmującym się na co dzień internetem, projekt Agent otwiera natomiast drzwi przed tymi, którzy zdecydowanie lepiej czują się poza siecią _- mówi Marcin Machowczyk, Affiliate Manager ds. rozwoju sieci brokerskiej w M2M.

W pierwszym programie partnerskim dla agentów zarabiać można na wiele sposobów.

- _ W naszym programie partnerzy czerpią zyski na przykład na polecaniu produktów, na tworzeniu swojej własnej struktury sprzedaży lub premii wiecznej _ - wyjaśnia Marcin Machowczyk. - _ Oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości zarabiania, przez cały czas zwiększając przy tym liczbę ofert dostępnych dla klientów _.

Agent M2M opiera się również na rekomendacji. Można zarabiać na polecaniu programu innym osobom, które zostaną agentami Money2Money. Rekomendujący otrzymuje dodatkowo 20 procent ich zarobków ze sprzedaży i 10 procent od agentów przez nich pozyskanych.

Program adresowany jest do agentów ubezpieczeniowych, pośredników finansowych i nieruchomości, studentów oraz wszystkich, którzy chcą dodatkowo zarobić . _ - Program partnerski Agent M2M to propozycja współpracy dla osób, którym zależy na dodatkowym przychodzie - niezależnie od tego, czy są zatrudnione na etacie, prowadzą przedsiębiorstwo, szukają pracy, czy się uczą - _wyjaśnia Machowczyk. Warunek jest jeden: trzeba tylko być pełnoletnim.

- _ Nie stawiamy naszym agentom żadnych zobowiązań. Wymagamy jedynie aktywnego działania, natomiast płaszczyznę tych aktywności pozostawiamy już samym agentom _ - mówi Machowczyk.

Przystąpienie do programu i działanie w nim jest bezpłatne. Partner nie ponosi żadnych kosztów związanych z rejestracją i obsługą lub rozwiązaniem umowy o współpracy .

*Więcej informacji na temat Agenta i rejestracji do programu: *http://www.agent.money2money.com.pl/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)