Notowania

rynek pracy w polsce
04.07.2011 15:03

Polacy w pracy najbardziej zestresowani na świecie

W polskich firmach jest gorzej niż w koreańskich.

Podziel się
Dodaj komentarz
(monkeybusinessimages/<br>iStockphoto)

Stresujemy się w pracy bardziej obywatele Korei Południowej. Pierwszą trójkę zamykają Duńczycy.

Specjaliści na przyczyny stresu wskazują zarówno nasze narodowe cechy, jak i zmieniające się tendencje na rynku pracy - podaje portal iWoman.pl

Do zmieniających się warunków zatrudnienia Polacy z trudem się dostosowują. Ciężko znoszą okresowe oceny swoich wyników, nie radzą sobie również z organizacją czasu oraz pracą w systemie zdalnym.

Jak radzić sobie ze stresem? Oddzielenie pracy od życia rodzinnego to główna zasada, do której Polacy powinni się stosować - radzi ekspert monsterpolska.pl, Małgorzata Majewska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/202/t139978.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/zdrowie/zyj-zdrowo/stres;w;pracy;pomoga;cwiczenia;porodowe,84,0,853844.html) Stres w pracy: Pomogą ćwiczenia porodowe Nie zawsze najlepszym sposobem na stres jest szybkie i agresywne rozładowanie go. Jakie inne sposoby mamy do dyspozycji?
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t46853.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/wakacyjna-prace-trzeba-rozliczyc-z-fiskusem.html) Praca w wakacje: Nie zawsze warto zarobić Jeśli dochód dziecka przekroczy 3091 zł, to rodzice stracą możliwość odliczenia ulgi prorodzinnej.
Tagi: rynek pracy w polsce, praca, business news, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz