Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pomorskie: Milion złotych strat po pożarze stolarni

0
Podziel się:

Ogień zniszczył około 500 metrów kwadratowych, czyli około jednej trzeciej powierzchni stolarni połączonej z lakiernią.

Pomorskie: Milion złotych strat po pożarze stolarni
(Maliszewski/Reporter)

Na milion złotych strażacy oszacowali wstępnie straty, jakie spowodował pożar, który wybuchł dziś w stolarni w Kiełpinie koło Kartuz. W trwającej około 8 godzin akcji gaśniczej brało udział 19 jednostek. W trakcie akcji zasłabł jeden ze strażaków.

Jak poinformował kpt. Rajmund Darga z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Gdańsku, ogień zniszczył około 500 metrów kwadratowych, czyli około jednej trzeciej powierzchni stolarni połączonej z lakiernią. _ - Oprócz samego obiektu spłonęły także meble przygotowane do transportu _ - powiedział Darga.

Dodał, że przyczyny pojawienia się ognia są nieznane, będzie je ustalać policja oraz prokuratura. _ - My wiemy tylko, że w obiekcie nie było ludzi, tego dnia stolarnia nie pracowała _ - powiedział Darga.

Poinformował też, że w trakcie akcji gaśniczej zasłabł jeden z biorących w niej udział strażaków. Został przewieziony do szpitala w Gdyni, który ma komorę hiperbaryczną. _ - Odzyskał przytomność, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo _ - powiedział.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)