Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
business news
20.08.2014 10:36

Praca zespołowa z Lenovo ThinkCentre All-In-One M93z

Lenovo ThinkCentre M93z to komputer typu all-in-one, który charakteryzuje się dużym 23-calowym monitorem HD z podświetleniem LED.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lenovo)

Cechą charakterystyczną tego komputera matryca IPS (In-plane Switching), która zapewnia szeroki kąt widzenia: prawie 180 stopni, dzięki czemu zawartość ekranu może obserwować kilu użytkowników siedzących w różnych miejscach.

Artykuł pochodzi od sponsora nagród w konkursie Ekonomiczny Blog Roku 2014

Nowy standard współpracy w dużych przedsiębiorstwach

- _ ThinkCentre M93z jest dedykowany specjalistom w dużych przedsiębiorstwach, którzy pracują na wielu plikach jednocześnie i mają dostęp do poufnych dokumentów. Chcąc sprostać wymogom bezpieczeństwa w komputerach zastosowano jedne z najlepszych narzędzi ochrony danych _ - wyjaśnia Mirosław Pisaniec, SMB Manager w Lenovo Polska.

**Bezpieczeństwo na każdym etapie**

Nowy model ThinkCentre M93z jest wyposażony w funkcję blokowania portów USB w celu zapobiegania kradzieży danych. Trusted Platform Module szyfruje informacje, takie jak hasła i certyfikaty cyfrowe, dodatkowo zabezpieczając aplikacje, transakcje elektroniczne i komunikację online.


fot. LenovoSpecyfikacja techniczna urządzenia zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Porty SuperSpeed USB 3.0 umożliwiają nawet 10-krotnie szybszy transfer plików, błyskawiczne kopiowanie dużych plików multimedialnych oraz płynne połączenie między urządzeniami peryferyjnymi audio i wideo. Dzięki termu rozwiązaniu użytkownicy oszczędzają cenny czas - godziny oczekiwania na zgranie danych to już przeszłość.

Procesor Intel® vPro(TM) oraz Active Management Technology oferują doskonałe wsparcie dla najczęściej używanych funkcji a także do ochrony ważnych danych. Gwarancją wysokiej jakości wideokonferencji jest kamera internetowa 2 MP HD, głośniki stereo z funkcją Dolby® Advanced Audio(TM) oraz mikrofon cyfrowy.

Lenovo ThinkCentre M93z posiada funkcję View Management Utility, która umożliwia korzystanie z wielu monitorów i wpływa na jakość pracy wielozadaniowej. Analitycy
z pewnością docenią rozszerzony obszar roboczy na wielu ekranach i prostsze przełączanie między aplikacjami, co zdecydowanie pomaga ograniczyć pomyłki i zwiększyć efektywność pracy.

Warto podkreślić również możliwość wyboru jednego z dwóch trybów chłodzenia jednostki: pod kątem temperatury lub akustyki. Intelligent Cooling Engine (ICE) 3,0 to rozwiązanie do zarządzania temperaturą, co wpływa na wydłużenie sprawności komputera. Dodatkowo obudowa umożliwia rozbudowę pamięci i dysku twardego bez użycia narzędzi. Ekran pokryty jest matowym szkłem, które dodatkowo zabezpiecza ekran oraz ułatwia użytkowanie w wersji dotykowej.

**Ceny i dostępność**

Nowe modele Lenovo ThinkCentre M93z są dostępne w cenie od 2900 netto. Sprzęt – jak każdy z serii ThinkCentre - sprzedawany jest z trzyletnią gwarancją typu on-site (naprawa u klienta). Istnieje również możliwość rozszerzenia gwarancji do pięciu lat wraz z opcją pozostawienia dysku twardego.

Komputery można nabywać za pośrednictwem partnerów handlowych Lenovo.

Więcej informacji o Lenovo ThinkCentre M93z na STRONIE.

Prezentacja video:

Tagi: business news, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz