Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
30.03.2013 08:04

Premier Donald Tusk online. Z życzeniami

Donald Tusk także ubolewa z powodu nie opuszczającej nas zimy. Zobacz, czego życzy wszystkim Polakom.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kancelaria Premiera)

Z okazji Świąt Wielkanocnych premier Donald Tusk życzył Polakom, aby na przekór pogodzie, w każdym z domów było jak najwięcej ciepła, nadziei i miłości. Wideo z życzeniami opublikowano na stronie internetowej Kancelarii Premiera Rady Ministrów.

_ - Święta Wielkanocne dają nam wiarę, że wszystko co złe kiedyś przeminie. Czy to mróz na dworze, czy przeciągający się kryzys i zawierucha na świecie _ - powiedział szef rządu._ - W te święta - lepiej niż na co dzień - wiemy, że w końcu przyjdzie słońce, wiosna i lepsze czasy _ - mówił.

Tusk zwrócił uwagę, że w tym roku zima postanowiła pozostać dłużej w naszym kraju. _ Kiedy marzymy o białych świętach, nie mamy na myśli Wielkanocy _ - dodał.

Wideo z życzeniami premiera jest dostępne na stronie www.premier.gov.pl.

Czytaj więcej w Money.pl
Tusk: Ultimatum i dyktat są dobre na wojnę - Negocjacje, które miałyby polegać na tym, że albo zostanie przyjęty pakiet postulatów, albo będzie strajk, nie są zaproszeniem do rozmowy - tak premier ocenia żądania Solidarności.
Kiedy euro zastąpi złotego? Premier ujawnia plany - _ Dojdzie do sytuacji, w której bycie w strefie euro będzie oznaczało bycie w Unii Europejskiej _ - oświadczył Donald Tusk.
Obcięcie stawek za nadgodziny i niepłatne przerwy Rząd forsuje duże zmiany w Kodeksie pracy. _ Rządzący mają w nosie konstytucję i realizują swoje liberalne cele _ - grzmią związkowcy.
Tagi: premier, business news, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz