Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cirrus
24.04.2008 13:51

Producent samolotów Cirrus już w Polsce

Cirrus Polska został wyłącznym przedstawicielem Cirrus Design Corporation - światowego lidera w produkcji samolotów lotnictwa ogólnego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Cirrus Polska to firma, która została wyłącznym przedstawicielem Cirrus Design Corporation - światowego lidera w produkcji samolotów lotnictwa ogólnego.

Samoloty tej firmy wyznaczają standardy bezpieczeństwa, m.in. wszystkie modele w swoim podstawowym wyposażeniu posiadają spadochronowy system ratunkowy dla całego samolotu. Na co dzień pilotują go m.in. Angelina Jolie i Brad Pitt.

_ Według raportu GAMA za rok 2007, Cirrus SR22 jest najlepiej sprzedającym się modelem w klasie jednosilnikowych samolotów na świecie. _ Cirrus Polska będzie oferować samoloty: SRV, SR20, SR22, SR22GTS Turbo, a także w przyszłości jeden z najbardziej oczekiwanych projektów lotniczych - The Jet.

W ramach przedstawicielstwa utworzony został zespół sprzedaży, który zajmie się również przeszkoleniem pilotów na dany typ samolotu Cirrus.

Do momentu, w którym w ramach Cirrus Polska zostanie uruchomiony serwis techniczny, za obsługę wszystkich samolotów Cirrus w Polsce będzie odpowiedzialny Cirrus Deutschland. Uruchomienie serwisu w Polsce planowane jest jeszcze w 2008 roku.

Najbardziej popularne samoloty, Cirrus SR22 oraz SR20, wykonane z kompozytu, w swoim standardowym wyposażeniu posiadają innowacyjne i zaawansowane technologie projektowe, włączając w to opatentowany przez Cirrus Design system CAPS (Cirrus Airframe Parachute System) - spadochron dla całego samolotu.

Cirrus sprzedaje swe produkty bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej poprzez swój dział sprzedaży, zaś przedstawicielstwa handlowe posiada w krajach Ameryki Południowej, krajach Europy, Chinach, Austarlii, Daleko-Wschodniej Azji, Afryce Południowej, Meksyku oraz Karaibach.

Tagi: cirrus, business news, manager
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz