Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Qatar Airways wchodzi do Polski. Stworzą centrum

0
Podziel się:

Najlepsze linie lotnicze na świecie otwierają centrum obsługi klienta we Wrocławiu. W nowym centrum ma pracować około 200 osób. W tej chwili trwa nabór pracowników.

Qatar Airways wchodzi do Polski. Stworzą centrum
(samhaes/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

Qatar Airways zostały w lipcu drugi rok z rzędu wybrane najlepszą spośród 200 linii lotniczych świata. Niedawno przewoźnik ogłosił, że od 5 grudnia otworzy loty między Warszawą, a stolicą Kataru - Doha.

_ Puls Biznesu _ dodaje, że stolica Dolnego Śląska pokonała w walce o lokalizację centrum Budapeszt i Edynburg. Zdaniem ekspertów, może to być zwiastun napływu arabskich inwestycji do Polski. Potrzeba tylko reklamy naszego kraju, który nie jest zbyt znany.

_ - Dotychczas przedsiębiorcy z krajów arabskich robili interesy głównie w Wielkiej Brytanii. Teraz zaczynają szukać nowych lokalizacji. W Europie w oczy rzuca się Polska. To sygnał, że tego typu przedsięwzięcia będą częściej trafiały nad Wisłę _ - mówi gazecie dyrektor zarządzający Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce Paweł Panczyj.

Czytaj więcej w Money.pl
Na tym lotnisku samoloty spóźniają się najczęściej Często przyczyną wszelkich opóźnień w komunikacji lotniczej jest pogoda, ale w stolicy Hiszpanii na pogodę nie mogą zgonić.
Linie lotnicze zakończyły uporczywy strajk Stosunkowo łagodnie przebiegł w Niemczech całodobowy strajk personelu pokładowego Lufthansy. Mimo odwołania blisko tysiąca lotów, na lotniskach było spokojnie.
Niemieckie linie lotnicze dogadały się z UFO Poprzednie akcje protestacyjne miały zasięg lokalny, ograniczony do jednego bądź kilku lotnisk.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)