Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
stadion narodowy
16.08.2014 08:32

Real Madryt zagra dzisiaj na Stadionie Narodowym

W kontrakcie z Realem jest zapisane, że na boisku ma pojawić się pierwszy skład.

Podziel się
Dodaj komentarz
(STANISLAW KOWALCZUK/East News)

Takiego poziomu piłkarskiego ten obiekt nie widział od dawna. Dziś na Stadionie Narodowym zagra tegoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów - Real MadrytMadryt. Zmierzy się w supermeczu z włoską Fiorentiną.

Mikołaj Piotrowski ze Stadionu Narodowego zapowiada, że najprawdopodobniej podczas tego spotkania zobaczymy największe gwiazdy. W kontrakcie z Realem jest zapisane, że na boisku ma pojawić się pierwszy skład.

Mikołaj Piotrowski przyznał, że przedstawiciele obu klubów nie mieli jakiś specjalnych życzeń do organizatorów dotyczących organizacji tego spotkania. Obecnie Stadion Narodowy jest w piątce najnowocześniejszych obiektów na świecie. Gdy kilka tygodni temu przedstawiciele Realu przyjechali na rozmowy do Warszawy, mieli powiedzieć, że jeszcze kiedyś tu wrócą, aby podpytać, jak wybudować taki wielofunkcyjny obiekt.

Ceny biletów na to spotkanie zaczynają się od 133 złotych. Początek meczu - o godz. 20.30.

Czytaj więcej w Money.pl
Na tych ulicach natrafisz na utrudnienia w ruchu Dzisiejsza defilada oraz jutrzejszy mecz Realu Madryt i Fiorentiny spowodują utrudnienia i zmiany w ruchu drogowym w długi, sierpniowy weekend.
Dziesięć rekordów Ligi Mistrzów Arjen Robben chybiał najwięcej razy, najwięcej kilometrów przebiegł David Alaba, a królem strzelców od lat pozostaje Raul.
Prześwietlili finanse polskich klubów Legia Warszawa finansowym królem polskiego piłkarskiego podwórka.
Tagi: stadion narodowy, real madryt, business news, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz