Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Reklamy na żądanie? Ale nie za darmo

0
Podziel się:

Firmy będą płacić za oglądanie reklam. Użytkownicy smartfonów mają szansę zarobić na oglądaniu reklam lub wspomóc charytatywne fundacje.

Reklamy na żądanie? Ale nie za darmo
(vernieman/cc/flickr)
bEEqwcgR

Na polski rynek wkrótce trafi aplikacja mobilna Flayers.

Współtwórca aplikacji Flayers Łukasz Rosiński podkreśla, że program wyświetla reklamy w miejscach, które najczęściej nie są wykorzystywane przez użytkowników telefonów: w tle pulpitu i wygaszacza ekranu. Po zainstalowaniu programu nie trzeba się starać. Wystarczy, że reklamy będą wyświetlane w telefonie.

Rosiński dodaje, że zarobione w ten sposób pieniądze właściciel telefonu będzie mógł wykorzystać według własnego uznania. - _ Jedna z naszych idei to: Ty zarabiaj na swoim telefonie, nie tylko inni zarabiają na nim _ - tłumaczy współtwórca aplikacji.

bEEqwcgT

Zarobione środki poprzez tę samą aplikację można przekazać potrzebującym między innymi Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Karolina Chojka-Bartoszko z Fundacji podkreśla, że nawet jeśli użytkownicy programu nie będą chcieli jej wspomóc, to z pewnością przy okazji zwrócą uwagę, że jest taki problem jak pomoc osobom ciężko chorym w hospicjach. A pomagać można w różny sposób nie tylko przez najnowsze rozwiązania techniczne, ale także oddając potrzebującym swój czas w wolontariacie.

Na razie wersja testowa Fleyers jest dostępna na system Android. Za kilka tygodni ruszyć ma w pełni funkcjonalna aplikacja. Miesięcznie będzie można zarobić do 20 złotych.

Czytaj więcej w Money.pl
Pierwsze reklamy to dzieła sztuki! Reklama dźwignią handlu. Tę prawdę znali ludzie już pod koniec XIX wieku. Reklamy powstawały wtedy bez cyfrowych technologii, dotykowych ekranów i przenośnych urządzeń.
Po czym poznać, że zaczął się kryzys? -_ Pierwszą oznaką spowolnienia w firmie jest przejście z ciasteczek w czekoladzie na zwykłe _ - mówi Paweł Ornatek, prezes Lyreco.
Tak polskie firmy walczą o pracowników IT -_ Warto stawiać na nieoszlifowane diamenty - osoby bez doświadczenia, ale pełne pasji i zaangażowania _ - uważa Remigiusz Efinowicz, członek zarządu Hicron.
bEEqwchu
business news
wiadomości
KOMENTARZE
(0)