Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rolls-Royce ma apetyt na więcej. Dokąd zmierza?

0
Podziel się:

Rolls-Royce planuje międzynarodową ekspansję,. Firma obrała sobie nowy cel.

Rolls-Royce ma apetyt na więcej. Dokąd zmierza?
(bindermichi/CC BY-NC-SA/Flickr)
bECtmVwB

Brytyjski producent luksusowych aut planuje międzynarodową ekspansję,. Firma obrała sobie nowy cel.

Rolls-Royce jest ostatnio w dobrej kondycji. Odkąd w sprzedaży, dwa lata temu, pojawił się model Ghost, liczba sprzedanych aut potroiła się - przypomina _ The Telegraph _.

W tym roku firma spodziewa się kolejnego rekordowego wyniku. RR sprzedaje najwięcej aut w USA i Chinach. Wielka Brytania, gdzie w fabryce w Goodwood pracuje 900 osób jest trzecim co do wielkości rynkiem. Kolejna są Bliski Wschód i Rosja.

bECtmVwD

Szef firmy Torsten Muller-Otvos poinformował ostatnio, że firma rozpoczęła proces poszukiwania partnerów, którzy mogliby prowadzić salony w Ameryce Południowej. Rolls-Royce chciałby, by nowe salony były otwarte już w przyszłym roku.

Zobacz także: Zobacz, jak wygląda najnowszy przebój Rolls-Royce'a (Motor Trend, ang.):

Zdaniem Muller-Otvosa możliwe jest, by firma miała 100 salonów. W tej chwili jest ich właśnie tyle. M.in. w: Singapurze, Dubaju i Stanach Zjednoczonych. Dwa lata temu RR miał 70 salonów. Widać więc wyraźny wzrost.

bECtmVwJ

Model Ghost cieszy się sporą popularnością, bo ceny zaczynają się od około 200 tys. funtów. Droższy Phantom jest o około 100 tys. funtów bardziej kosztowny. Zdaniem prezesa firmy to _ bardziej subtelny sposób na to, by stać się właścicielem Rolls-Royce'a _.

Czytaj więcej o Rolls-Royce w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t117016.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/rolls-royce;lepiej;zarabia;na;silnikach,242,0,882674.html) Sprzedają silniki za miliardy Producent silników lotniczych opublikował dobre wyniki finansowe. Powód - rosnące zamówienia na produkty firmy.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/158/137118_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/najwiekszy-na-swiecie-salon-rolls-royce-0-808765.html) Największy na świecie salon Rolls-Royce Niemal tysiąc metrów kwadratowych, sala na pięć samochodów, placówka serwisowa i kawiarnia - tak wygląda nowy salon Rolls-Royce'a w Abu Dhabi.
bECtmVxe
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)