Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
e-zakupy
26.11.2008 11:32

RTV i AGD kupisz o 32 proc. taniej w internecie

Ceny towarów w sklepach internetowych są średnio o 17 proc. niższe niż w marketach ze sprzętem elektronicznym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Monkey Business Images/Dreamstime.com)

*Ceny towarów w sklepach internetowych są średnio o 17 proc. niższe niż w najpopularniejszych marketach ze sprzętem elektronicznym - podaje Nokaut.pl. *

Największe różnice sięgające 32 proc. dotyczą sprzętu RTV i AGD. Niektóre modele telewizorów kupimy w Internecie nawet o 1800zł taniej.

Największe markety, na każdym kroku, w swoich agresywnych kampaniach reklamowych zapewniają, że oferują najniższe ceny na rynku. Z reklam telewizyjnych czy ulicznych billboardów płynie jednolity przekaz - taniej niż u nas nie ma nigdzie. Za pomocą internetowych porównywarek cen, możemy łatwo to zweryfikować i sprawdzić, który sklep proponuje rzeczywiście najkorzystniejsze warunki.

Nokaut.pl przeprowadził badanie na losowo wybranej grupie 500 artykułów, z czego aż w 467 przypadkach ceny oferowane przez sklepy internetowe okazały się niższe od tych w najpopularniejszych polskich sieciach elektromarketów.

W przypadku promocji markety wypadały korzystniej, jednakże w zdecydowanej większości przypadków ceny znalezione w porównywarce były niższe. Porównanie dotyczyło produktów znalezionych w elektromarketach zlokalizowanych na terenie Warszawy i ich cen na dzień 19 listopada 2008.

Tagi: e-zakupy, business news, wiadmomości, gospodarka, manager, strategie, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz